12307 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani vo centarot na Ohrid

Se izdavaat apartmani vo strogiot centar na Ohrid, na samiot kej. Apa...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

01 јун 18:16Промовирано

SCANIA 6X4 KIPER 15m3

Scania R480 6x4 kiper 2008 godina Kamionot e vo perfektna sostojba s...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Камиони

Вчера 20:13Промовирано

Се продава стан Охрид-Питу Гули 110м2

Се продава просторен стан на улица Питу Гули- Охрид, во близина на но...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

31 мај 11:40Промовирано

Стара куќа на прометна сообраќајница

Се продава стара куќа во Охрид, на одлична локација погодна за изгра...


58.500 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 12:55  НОВ ОГЛАС

Renault Megane 1.4 TCE

Редовно одржување,на 120.000 направен голем сервис,мотор на ланче,пом...


7.500 €
или предлог цена
Денес 12:52Iznajmuvame Dvosoben Stan

Se iznajmuvat pod kirija do maj a podocna na turisti i dnevne presto...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:48Se prodava peugeot 308 1.6 hdi

Se prodava 308 1.6 hdi 2008god reg cela godina ful oprema vo top sost...


1 €
или предлог цена
Денес 12:45Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Stan

Se iznajmuva na turisti novi i luksuzno opremeni dvosobni Apartmani/ ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 12:45Apartmani vo Ohrid, Peshtani

Се издаваат нови апартмани во туристичката населба Пештани на брегот ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 12:33Aprilia Scarabeo 500

Регистриран до Јули 2023 г. со зелен картон. Оригинални куфери April...


2.300 €
или предлог цена
Денес 12:17SE IZDAVAAT APARTMANI

2 Apartmani kompletno opremeni. Moznost za smestuvanje 4do5lica vo e...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 12:14Chopper Harley Coper 2.000cc

Harley Chopper Donesen Od Amerika Napraven Na MK Dokumenti Regist...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:13****APARTMANI ANJA****

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani ANJA 1 i ANJA 2 vo najstr...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 12:12****APARTMANI VO OHRID****

Pet kompletno opremeni apartmani i pet studia, sekoj so opremena kujn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 12:12# SE PRODAVA STAN VO OHRID-STROG CENTAR OD 97m2+8m2 PODRUM

SE PRODAVA trosoben proshiren stan od 97 m2 + 8m2 podrum vo centar na...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:10TROSED DVOSED FOTELJA LEZAJ ZA SPIENJE

Polovni, dobro socuvani


5.500 €
или предлог цена
Денес 12:09  НОВ ОГЛАС

Iphone 11 128g

Telefonot e naracan od apple.com vo Amerika, kupen e otklucen i rabot...


17.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 МКД
Денес 12:07Stokke v5 vo odlicna sostojba

Se prodava cel komplet Stokke V5 kolicka, vo odlicna sostojba, so sit...


700 €
или предлог цена
Денес 12:04soba sobi

İzdavam soba renovirana komplet so novo kupatilo sobata e kako p...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:58Fiat Punto TwinAir 8V

Fiat Punto TwinAir 8V Start/Stop -Година на производство: 2015 -Прв...


6.200 €
или предлог цена
Денес 11:54  НОВ ОГЛАС

СОБИ -ОХРИД УДОБНО ЕВТИНО РЕЗЕРВИРАЈ !!!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:51Соби и Апартмани Јагода

Соби и апартмани во Охрид, на неколку минути од центарот и езерото ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:51APARTMAN vo VALONA-ALBANIJA (se iznajmuva)

Slobodni termini za Juni 07.06.2023god....... REZERVACII ☎️+38971...


45 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:50LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE

-GODINA NA PROIZVODSTVO 2015 GODINA,PRVA REGISTRACIJA 2017 FEVRUAR. ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:48Kawasaki KXF250 2009

Se prodava kawasaki KXF250 vo odlicna sostojba godina na proizvodstv...


2.300 €
или предлог цена
Денес 11:46SOBI I STUDIA VO OHRID!!!

Se izdavaat sobi i studia vo Ohrid opremeni so: Tv✔ Kablovska✔ Wi-...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:45VW Passat CC 2.0 TDI

Se prodava VW Passat cc 2.0 tdi 170ks Euro 5 motor 2010 god. so full...


10.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.999 €
Денес 11:44Klesta za vadenje osiguraci - nitni

Kлешта за нитни, дизајнирана за брзо отстранување на спојници, нитни,...


399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 11:41Elektricna motorna pila

🏡 Додаток пила за средување на вашата градина, сечење на дрвја и др....


1.399 МКД
или предлог цена
Денес 11:41Set 5 alatki za rezba, otsekuvanje, zlebuvanje na Drvo

Сет 5 алатки за резба, отсекување, жлебување на дрво. Изработени од ч...


799 МКД
или предлог цена
Денес 11:40APARTMENTS VELA - PESTANI, OHRID

Novi apartmani se izdavaat vo naselba Pestani na samiot breg na ohrid...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:39APARTMENTS VELA - Trokrevetno Studio No. 103

Apartmani Vela ja proshirija svojata ponuda so ushte edno novo trokre...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 11:39Куќа наспроти фабриката Костал

Куќата е лоцирана во шумата наспроти фабриката Костал на граница изме...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 11:37ИЗДАВАМЕ НОВИ КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНИ АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР ОХРИД

Издаваме нови и удобни апартмани каде што ќе поминете пријатни и неза...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:35ПРОДАВАМ ЧЕТИРИДЕЛНА КОМОДА

Продавам комода составена од четири дела: дупли плакар со фиоки, пост...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:34ПРОДАВАМ ТРИДЕЛНА ПРЕГРАДНА ВРАТА

Продавам триделна преградна врата изработена од чисто дрво со застакл...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:34Izduv auspuh BlackWidow chrom nc750x nc750s

Prodavam izduv original Black Widow (United Kingdom) so link za nc750...


200 €
или предлог цена
Денес 11:33Dominator decat cat eliminator cefka izduv za Honda nc750x/s

Prodavam cefka decat cat eliminator za Honda NC750X/S. Nova, nikogas ...


110 €
или предлог цена
Денес 11:33Trek Marlin 7 ML 2020 nov

Prodavam nov tocak Trek Marlin 7 golemina ML. Tocakot e nov, ne e voz...


750 €
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Велосипеди

Денес 11:33ЈАМБОЛИИ

грижливо чувани и одржувани единечни и дупли


По Договор
или предлог цена
Денес 11:31BORBET - BS – Chrom 7J x15 H2 zoll : LK 4x100

BORBET - BS – Chrom 7J x15 zoll : LK 4x100 во одлична состојба ,без н...


400 €
или предлог цена
Денес 11:31Paasonik telefoni

bezicen i fiksen vo mnogu dobra sostojba


По Договор
или предлог цена
Денес 11:31Елементи од кујна

Горни елементи од кујна единачни и дупли во многу добра состојба


По Договор
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Кујна / Кујнски мебел

Денес 11:31Страна 3 од 308

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам