12251 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sobi / Apartmani vo centarot na Ohrid - Villa Luna

ОДБЕРЕТЕ НОВО ,ЧИСТО СО СОПСТВЕН ПАРКИНГ. 🛏Se izdavaat sobi/apartma...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Охрид

Соби

29 мај 21:40Промовирано

Се издаваат соби и апартмани | Se izdavaat sobi i apartmani

Се издаваат соби и апартмани во вила, во строг центар на Охрид, на ке...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:00Промовирано

Апартмани во центар на Охрид !

Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!! AGH Elite Apartments & ...


790 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
990 МКД
Охрид

Апартмани

Денес 13:00Промовирано

TOYOTA RAV4 2.2 D 136 KS 150000 KM 4X4 - 07..MT Auto

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 KS 6 BRZINI 4X4 UNIKAT NOV **** 150000 KM, 2...


8.500 €
или предлог цена
Денес 17:26VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NAVI PDC -13.MT Auto

VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NAVI PDC FULL - NAJDOBRIOT 1.6 TDI...


10.300 €
или предлог цена
Денес 17:26Se prodava peugeot 406 2.0 dizel ful oprema

Se prodava ful oprema sve ispravno dva kluca servisirana top kolice r...


1.999 €
или предлог цена
Денес 17:25Se prodava bandasi so gumi 245 45 18

Se prodava bandasi so gumi m+s novi 245 45 18 vo odlicna sostojba


Денес 17:25Se prodava bandasi za peugeot

Vo super sostojba za peugeor aluminski bandasi


Денес 17:25VW TIGUAN 2.0 TDI 140 KS 4MOTION NAVI XENON DVD - 08.MT Auto

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 ks 4 MOTION 4X4 6 BRZINI HIGHLINE NAVI UVOZ SWI...


10.500 €
или предлог цена
Денес 17:25SEAT IBIZA 1.9 TDI 105 KS 178000 KM - 10. MT Auto

SEAT IBIZA 1.9 TDI 105 KS EURO5 NOV UVOZ ITALY - 178000 KM, 2 KLUCE...


5.600 €
или предлог цена
Денес 17:25OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131 KS COSMO NAVI LED PDC -10.MT Auto

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131 KS 149000 KM COSMO NAVI - COSMO SPORT PAK...


7.999 €
или предлог цена
Денес 17:24VW GOLF 7 1.6 TDI 105 KS BLUEMOTION R-LINE - 13.MT Auto

VW GOLF 7 1.6 TDI 105 KS BLUEMOTION R-LINE - NOV UVOZ HOLANDIJA SERV...


11.999 €
или предлог цена
Денес 17:24Se prodava peugeot 308 1.6 hdi

Se prodava 308 1.6 hdi 2008god reg cela godina ful oprema vo top sost...


1 €
или предлог цена
Денес 17:24BMW 520 D F10 184 KS NAVI PDC XENON UVOZ CH - 12.MT Auto

BMW 520D 185 KS F10 UVOZ CH SWISS UNIKAT BUKVALNO NOVA KOLA ** EDINS...


13.999 €
или предлог цена
Денес 17:24KIA SOUL 1.6 CRDI 128 KS 168000 KM NOV - 10.MT Auto

KIA SOUL 2.0 CRDI 128 KS 168000 KM - SERVISNA KNISKA NOVA UNIKAT - ...


5.999 €
или предлог цена
Денес 17:23TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5 NOVA -11.MT Auto

TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5 UNIKAT NOVA EURO 5B - KOMPLETNO...


7.500 €
или предлог цена
Денес 17:23NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110 KS FEJSLIFT NOV - 11.. MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 PURE DRIVE DCI 110 KS FEJSLIFT - SERVISNA KNISKA ...


8.900 €
или предлог цена
Денес 17:23AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 181000 KM UNIKAT UVOZ CH - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS EURO-5 KAKO NOVA UVOZ SVAJCARIJA 2.0 TDI 105 ...


8.999 €
или предлог цена
Денес 17:23OPEL CORSA 1.2 80 KS 119000 KM FEJSLIFT EU-5 - 12..MT Auto

OPEL CORSA 1.2 80 KS 119000 km NOV UVOZ GERMANY - 2 KLUCEVI SERVISIR...


5.300 €
или предлог цена
Денес 17:23VW GOLF 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE NOV UVOZ - 05.MT Auto

VW GOLF 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE UNIKAT KAKO NOV - 194000 KM SO GARAN...


5.300 €
или предлог цена
Денес 17:22VW GOLF 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE KOZA NOV - 10.MT Auto

VW GOLF 2.0 TDI 110 ks HIGHLINE UNIKAT KAKO NOV - 185000 KM GARANCIJ...


7.900 €
или предлог цена
Денес 17:22SEAT IBIZA 1.4 TDI 80 KS STYLE KLIMATRONIK - 10.MT Auto

SEAT IBIZA 1.4 TDI 80 KS EURO5 NOV UVOZ GERMANY - 192000 KM, NOVI GU...


5.500 €
или предлог цена
Денес 17:22AUDI A3 1.9 TDI 105 KS SPORTBACK FEJSLIFT - 09 ..MT Auto

AUDI A3 1.9 TDI 105 KS FEJSLIFT SPORTBACK NOV UVOZ GERMANY - SERVISI...


7.900 €
или предлог цена
Денес 17:22CHEVROLET CRUZE 2.0 VCDI 150 KS NOVA UVOZ CH - 11 .. MT AUTO

CHEVROLET CRUZE 2.0 VCDI 150 KS UNIKAT NOV UVOZ SWISS CH - 160000 KM...


6.500 €
или предлог цена
Денес 17:22MAZDA 6 2.2 D 125 KS EXCLUSIVE MODEL - 11.MT Auto

MAZDA 6 2.2D 125 KS 6 BRZINI EXCLUSIVE MODEL - NOV UVOZ GERMANY - *...


7.300 €
или предлог цена
Денес 17:22TOYOTA RAV4 2.2 D 136 KS 140000 KM 4X4 - 07..MT Auto

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 KS 6 BRZINI 4X4 UNIKAT NOV **** 140000 KM, 2...


8.500 €
или предлог цена
Денес 17:21VW PASSAT 2.0 TDI 8V 140 KS HIGHLINE KOZA UVOZ CH-06.MT Auto

VW PASSAT 2.0 TDI 8v 140 KS HIGHLINE NOV UVOZ SWISS CH - 190000 KM G...


6.600 €
или предлог цена
Денес 17:21OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS NOV UVOZ GERMANY - 05.MT Auto

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS 182000 km NOV UVOZ GERMANY - SERVISIRANA N...


3.200 €
или предлог цена
Денес 17:21SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS STYLANCE NOV UVOZ- 08.MT Auto

SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS STYLANCE NAJVISOKO NIVO NA OPREMA NOV UVOZ ...


5.200 €
или предлог цена
Денес 17:21OPEL CORSA 1.2 80 KS 112000 KM UVOZ GERMANY - 10..MT Auto

OPEL CORSA 1.2 80 KS 112000 km NOV UVOZ GERMANY - 2 KLUCEVI SERVISIR...


4.400 €
или предлог цена
Денес 17:21OTKUP NA VOZILA ISPLATA VEDNAS ОТКУП НА ВОЗИЛА

ВРШИМЕ ОТКУП НА ВОЗИЛА VRSIME OTKUP NA VOZILA IMATE VOZILO ZA PRODA...


1 €
или предлог цена
Денес 17:16RENT A CAR CARS FOR RENT KOLI POD NAEM

DAVAME VOZILA ZA RENTA RENT A CAR KOLI POD NAEM IZNAJMUVANJE CARS ...


1 €
или предлог цена
Денес 17:15Toyota Rav4 Toyota Rav 4

Toyota Rav4 kako nova, bela boja-perla 2.0 D-4D, dizel, so full opre...


18.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
19.590 €
Денес 17:08LEXUS IS200

Lexus IS200 benzin/plin 2.0 155ks. Uvezen e od Svajcarija 🇨🇭 vo 201...


3.250 €
или предлог цена
Денес 17:06Se prodava Opel Astra GTC 1.7 isuzu motor

Astrata e vo odlicna sostojba. Ful oprema. Kupena e vo Auto Cem vo 20...


4.000 €
или предлог цена
Денес 16:56Prodavam stan vo Ohrid 45m2 na prizemje so dvor

Prodavam stan vo Ohrid 45 m2(36+9m2 dvor) Dvorot e vo imotniot list ...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:52MERCESES E220CDI AVTOMATIC

Mercedes-Benz E-Klasse E 220 CDI - Климатроник (Thermotronic) , - Н...


6.100 €
или предлог цена
Денес 16:50VO BLIZINA NA OHRID PLAC/NIVA

SE PRODAVAAT DVA PLACA, 4.359 m22,25 km od Ohrid,30 min.voznja.Do pat...


5 €
или предлог цена
Денес 16:49Машко кученце Border Collie

Машко кученце од расата Border Collie. Кученцето е со педигре, вак...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:48  НОВ ОГЛАС

URBANIZIRAN PLAC vo OHRID

Placot e okolu 300m2 vo Vidobista, so prekrasna markica, vo osnova 90...


24.000 €
или предлог цена
Денес 16:39KUKJA i 2 MARKICI

Kukjata e izrenovirana i moze da se zivee vo nea, a na placot ima 2 m...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 16:38STAN VO CENTAR

Stanot e namesten, so moznost za spalna


46.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 16:37Apartman vo strog Centar - Central Pearl Apartment

Se izdava moderno (luksuzno) opremen apartman vo strogiot centar na g...


2.400 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 16:37Страна 4 од 307

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам