12286 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 јун 09:20Промовирано

APARTMANI VO PESTANI***** EXTRA

Izdavam apartmani vo Pestani na 50m. od ezeroto,vo tivka i zelena oko...


12 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 мај 11:20Промовирано

Volkswagen Touareg 3.0 V6 TDI BlueMotion

Volkswagen Touareg 3.0 V6 TDI BlueMotion -Година на производство: 20...


19.600 €
или предлог цена
25 мај 14:27Промовирано

AMD 5200 2.7GHz, 8GB RAM, 500GB HDD, WINDOWS 10

Se prodava kompjuter vo odlicna sostojba koristren za 3D print so sle...


100 €
или предлог цена
Вчера 16:19Alat za muteri

Novi komlet set Sekaci za muteri


50 €
или предлог цена
Вчера 16:07Prskalka slovenska220l

Prskalkata e 220litri slovenska vo odlicna sostojba Kombinirana za t...


199 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
249 €
Вчера 16:07Kompresor 170litri

Kompresorot e vo ispravna sostojba 170 litri italjanski trofazen


350 €
или предлог цена
Вчера 16:06Alfa 159 2.4 20V JTDm SW 200 HP

REGISTRACIJA SKORO CELA GOD DO 04.04.2024 Odlicen motor i mnogu tivo...


3.800 €
или предлог цена
Вчера 15:56Top apartmani vo centarot na Ohrid

Se izdavaat 2 top namesteni apartmani vo centarot na Ohrid, sekoj apa...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:55Co2 Varstroj 1600c

Сo2 Varstroj 1600c 160A + количка, со можност за жица од 15kg. Апарат...


450 €
или предлог цена
Вчера 15:52Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 4 do 6 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOBU...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:51Prodavam nov stan vo Ohrid 79 m2 so pogled prema ezero

Prodavam trosoben stan vo Ohrid so pogled prema ezero 79 m2 (66+13 t...


89.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
91.000 €
Охрид

Станови

Вчера 15:45Prodavam stan vo Ohrid 45m2 na prizemje so dvor

Prodavam stan vo Ohrid 45 m2(36+9m2 dvor) Dvorot e vo imotniot list ...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:45Apartmani Zika Ohrid

Se izdavaat apartmani i studia vo strog centar prva linija do ezero s...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:40ОХРИД УДОБНО ЕВТИНО РЕЗЕРВИРАЈ !!!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:39ФОРД ФОКУС 1.6СЕДАН-МНОГУ СОЧУВАН-НЕУВЕЗЕН-135.000 км-ЗАМЕНА

СЕ ПРОДАВА Феноменален форд фокус-модел Salloon-најдобриот модел на ф...


2.800 €
или предлог цена
Вчера 15:33Apartmani vo Peshtani

Se izdavaat apartmani za turisti vo Peshtani so zaednicka kujna,na 5...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 15:27  НОВ ОГЛАС

Prijaten smestaj vo Ohrid !!!

Se izdavaaT sobi i studia vo Ohrid !!! Tv✔ Kablovska✔ Wi-fi✔ Mini...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:26KLIPSCH R 12sw, речиси неупотребуван!!!

Se prodava subwoofer Klipsch R 12sw, Subwoofer Type Active Enclosur...


370 €
или предлог цена
Вчера 15:24Opel Vectra

Se prodava: Opel Vectra, 3.0 CDTI - 16v (dizel), 2004 godina. Mozna...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 15:08TREK marlin 6, 29", L/XL.

TREK marlin 6, 29" тркало, 3x9 shimano altus, рам 21" L/XL(идеален за...


30.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:03Продажба на станови во идна градба населба Бејбунар Охрид

Идна Градба - Бејбунар Ламела 12 Охрид Објектот е со модерна архитек...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:00  НОВ ОГЛАС

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE

-GODINA NA PROIZVODSTVO 2015 GODINA,PRVA REGISTRACIJA 2017 FEVRUAR. ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:46YAMAHA 4

Se prodava yamaha 4ka -2 takna Vo odlična sostojba


Вчера 14:46  НОВ ОГЛАС

Apartmani Nikola-Pestani

Za povekje informacii: Naum-076-433-518 Se Izdavaat apartmani vo P...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:43Tomos 10,10,4

Se prodavaat polovni penti site zaedno a može i odelno Tomos 10-dolg...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:43Video igra

Prodavam Video igra so preku 300 igri i Sony Playstation 3 raboteni v...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:34Arkadni aparati

Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:32  НОВ ОГЛАС

Box

Polovni i novi boksevi vo ispravna sostojba cerada za istite Cena p...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:27  НОВ ОГЛАС

APARTMAN vo VALONA-ALBANIJA (se iznajmuva)

Slobodni termini za Juni 07.06.2023god....... REZERVACII ☎️+38971...


45 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:22Sony Ericsson J210i nov, nekoristen retro mobilen.

Prodavam nov SONY ERICSSON J210i. Telefonot e nov nekoristen so foli...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 14:18Album panini SOUTH AFRICA 2010. Ispolnet 100%

Vo odlicna sostojba, moze da se vidi po slikite. Bez zabeleski. Cen...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:17Sunger

Sunger, so dimenzii dolzina okolu 2m debelina 10sm i shirina 85sm. ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 14:17Dekorativen element za doma, idealen za sekakov prostor.

Dekorativen element za doma. Moze da se stavi saksija so cveke ili bi...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 14:17Mercedes C200 CDI Set lamela potisna

Novi set lamela potisna i druk lager LUK za C200 CDI


17.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:56Чаури/гумици за амортизери задни

Нови


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 13:56Alu bandazi za Vw grupacija

Bandazite se so golemina 15 inci i se vo odlicna sostojba x 4 parcinj...


100 €
или предлог цена
Вчера 13:56SE IZNAJMUVA APARTMAN ZA 6 LICA SO DVE SPALNI

Se iznajmuva apartman vo naselba Racha /Ohrid,so dve spalni sobi,kujn...


50 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:51APARTMENTS VELA - Novo Trokrevetno Studio

Novo studio se izdava vo Peshtani, na samiot breg od Ohridskoto Ezero...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:51APARTMAN ZA TURISTI

Se izdava apartman za turisti vo Ohrid vo strog centar vo zgrada so r...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:49Opel Corsa 1.3 diesel 2009

Se prodava Opel Corsa 1.3 dizel, 2009 godina, registrirana do 29.03.2...


4.400 €
или предлог цена
Вчера 13:39  НОВ ОГЛАС

Apartman za izdavanje vo Ohrid

Apartman L.B Nov kompletno ureden apartman vo blizina na Bolnicata ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:39Se izdavaat luksuzni apartmani

Se izdavaat luksuzni apartmani za kratok I za podolg prestoj kompletn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:39Страна 5 од 308

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам