12009 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2X S-LINE UNIKAT UVOZ CH - 09.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2 X S-LINE NAJVOSOKO NIVO NA OPREMA - UVOZ SV...


9.800 €
или предлог цена
22 јун 16:21Промовирано

Prodavam Renault Megane 1.6

Prodavam Renault Megan 1.6 66kw Kolata e vo odlicna sostojba registr...


950 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.150 €
26 јун 20:14Промовирано

Iznajmuvame Luksuzno opremen Dvosoben Apartman

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

14 јун 20:35Промовирано

*** Капитал *** Де лукс опремен апартман во Центарот на Охри

Де лукс опремен апартман во Центарот на Охрид, на топ локација на ули...


39.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:20***Капитал***Трособен стан Буклисокак 62 мкв

Шифра 10 926 Ексклузивна понуда: Трособен стан во Охрид, Букли...


41.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:20Garsonjera do komercijalna baka Klara

. STUDIO 2 Naj evtina cena za ova sezona 2022 , 7 sedum nokevanja...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:20BIC STANDARD SEDISTA

Koristeni samo edno leto. Socuvani isto kako novi.


5.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:15Apartman vo centar Ohrid

Apartman centar ohrid Klima tv masina za alista kuja kupatilo terasa...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 14:15  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA STAN NA TURISTICKA - OHRID

Se izdava stan 36m2 na Turisticka 71 Ohrid, vo blizina na kruzniot to...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:14  НОВ ОГЛАС

Apartmani vo Pestani

Се издаваат нови апартмани во туристичката населба Пештани на брегот ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:13Kupuvam tomos avtomatik.

Kupuvam tomos avtomatik vo ispravna ili ne ispravna sostojba, samo da...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:12Prodavam kolor fotokopir Ricoh 3224c ili zamena so doplata

Prodavam, menuvam so moja doplata kolor fotokopir Ricoh Aficio 3224c,...


240 €
или предлог цена
Вчера 14:10TecDoc i mnogu drugi programi za delovi i dijagnostika

Najnoviot TecDoc 2018 (naskoro i 2019) + najnovi katalozi za rezervni...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:10Se prodava niva vo ohridsko

Se prodava niva vo mesto vikano Gavala vo Gorno Lakocerej so KP 1001/...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:10Novi navigacii (i kamionska navigacija) 1 godina garancija

GPS Navigator 5.0" i 7.0" so garancija (retko koj ja dava...) - najn...


4.600 МКД
или предлог цена
Охрид

GPS уреди

Вчера 14:10Prodavam 4 gumi letni Michelin Energy saver 205/55/16

Prodavam 4 letni gumi Michelin Energy saver 205/55/16. Proizvedeni vo...


6.900 МКД
или предлог цена
Вчера 14:10NAVIGACIJA MAPI DEKODIRANJE SERVIS

Najnovi mapi kako i servis,otklučuvanje i stavanje najnovi softveri i...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

GPS уреди

Вчера 14:09keramidi

Prodavam stari keramidi


10 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 14:08Kreveti

Prodavam krevet 90 х 200 so dusek


50 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
2.500 €
Вчера 14:08Sobi i studija Mitko

Objektot se naoga vo neposredna blizina na gradskiot pazar vo centar ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 14:08Apartmani SAS

Se izdavaat 3 apartmani izgradeni 2021 god. na 1 km od centar: - ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 14:07Filter za benzin Suzuki

filtri za benzinska pumpa za suzuki Gsxr 600,750,1000 K5-K6-K7-K8-...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 14:06Se izdava klub vo Ohrid-Centar

Se izdava klub, vo centarot na Ohrid, vo amamot. Prostorot e pogoden ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:06Top apartmani vo centarot na Ohrid

Se izdavaat 2 top namesteni apartmani vo centarot na Ohrid, sekoj apa...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:05Apartmani DAC vo blizina na Hotel Milanium

Апартманите Дац се наоѓаат во непосредна близина на Х. Милениум Палас...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:58Smestuvanje Ohrid- Apartmani, sobi, studio

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:52OHRID vo strogiot CENTAR pokraj ezero APARTMANI i STUDIJA

VILLA '' TOMIĆ '' OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-...


7 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:50Sobi Kuzmanoski

Специјална понуда за фирми! Издавам соби со сопствени купатила. Се...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:48Apartmani LAVO (Centar, Ohridska carshija)

Адреса: 7-ми Ноември, број 9 Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центар...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:43Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:43SKODA FABIA 1.4 BENZIN/PLIN

SKODA FABIA 1.4 BENZIN/PLIN Prodavam SKODA FABIA 1.4 BENZIN PLIN ...


2.290 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.350 €
Вчера 13:39Kamen za gradba i temeli

Prodavam kamen za gradba ili temeli. Kol.2kubika.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:34Izdavam sobi vo Ohrid

Izdavam sobi vo Ohrid po povolni ceni vo neposredna blizina na avtobu...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:34Se bara personal

Se bara sanker - kelner Skaracija 078 336 335 - Riste


1 €
или предлог цена
Вчера 13:26Sobi i apartmani Ohrid Konjsko

Se izdavaat sobi i apartmani vo Konjsko vo sklop na restoran Grne ras...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:26Peugeot 807 2.0

Se prodava peugeot top sostojba napraen Kompleten servis novi gumi re...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:26Opel Corsa D 1.0 Eco

Возилото Е Во Топ Состојба 1.0 Бензин Мала Потрошувачка Има Поминат...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3 €
Вчера 13:15Chrysler Pt Cruiser 2.2 CRD Limited Redizajn

*** Servisirano Vo Odlicna Sostojba *** *** 2200 cc Mercedes Motor 1...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.500 €
Вчера 13:15Nissan qashqai 1.5 dci

Nissan qashqai 1.5 dci 2008 god Full oprema Servisiran


6 €
или предлог цена
Вчера 13:15Се издава апартман во Љубаништа

Се издава апaртман во Љубаништа комплет спална , детска плус дневна...


1 МКД
или предлог цена
- 96 % Попуст
25 МКД
Охрид

Апартмани

Вчера 13:15ROWENTA 2400W HEATER

Конвектор Моќност:2400W Термостат 2 степени на греење On/Off инди...


50 €
или предлог цена
Вчера 13:15  НОВ ОГЛАС

Mercedes Benz C 220 CDI

Mercedes Benz C220 CDI Redizajn Registrirano 05.2023 Kontakt 0...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:13TAM 80T50

Se Prodava Tam 80t50 Godina na proizvodstvo 1989 Novi Gumi Vo İsp...


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

Вчера 13:13Страна 6 од 301

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам