11998 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sobi / Apartmani vo centarot na Ohrid - Villa Luna

ОДБЕРЕТЕ НОВО ,ЧИСТО СО СОПСТВЕН ПАРКИНГ. 🛏Se izdavaat sobi/apartma...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

22 јун 15:13Промовирано

Se izdavaat prikolki vo Gradiste

Izdavam prikolki vo Gradiste, kompletno opremeni. Cena vo zavisnost o...


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 јун 15:17Промовирано

Се издава Апартман во центар Охрид

Се издава Апартман во центар на Охрид, клима, француски лежаи, интерн...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

26 јун 21:09Промовирано

BMW 320 D 163 KS NOV UVOZ 130000 KM - 06.MT Auto

BMW 320 D 2.0 163 KS 130000 KM UNIKAT NOVO ** EDINSTVENO VO MK BUKVA...


6.400 €
или предлог цена
Денес 09:26MERCEDES B 180 CDI 110 KS ELEGANCE NAVI PDC - 08 MT AUTO

MERCEDES B 180 CDI 110 KS, ELEGANCE, 6 BRZINI - 183000 KM, HROM PAK...


5.999 €
или предлог цена
Денес 09:26SEAT LEON 1.6 TDI 105 KS FR PAKET FEJSLIFT - 11..MT Auto

SEAT LEON 1.6 TDI 105 ks FEJSLIFT EURO5 ** FR PAKET ** 150000 KM, 2 ...


6.800 €
или предлог цена
Денес 09:25CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI 90 KS LUX - 11 .. MT Auto

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI 90 KS - 163000 KM ! ! ! KOMPLETNO SERVIS...


5.800 €
или предлог цена
Денес 09:25OPEL MERIVA 1.3 CDTI 95 KS COSMO KOZA - 11 MT Auto

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 95 KS 183000 KM ! ! ! EURO 5 ECOFLEX NAJVISOKA...


6.200 €
или предлог цена
Денес 09:25MERCEDES B 180 CDI 110 KS UNIKAT NOV - 06 MT AUTO

MERCEDES B 180 CDI 110 KS, ELEGANCE, 6 BRZINI - 186000 KM, KOZA, HRO...


5.700 €
или предлог цена
Денес 09:25SEAT LEON 1.6 TDI FR PAKET FEJSLIFT - 12..MT Auto

SEAT LEON 1.6 TDI FEJSLIFT EURO5 ** FR PAKET ** 175000 KM, 2 KLUCA, ...


6.800 €
или предлог цена
Денес 09:25HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 140 KS KOZA 4X4 - 08..MT Auto

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 140 KS 4X4 131000 KM - SERVISNA KNISKA, 2 KL...


6.900 €
или предлог цена
Денес 09:25KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 140 KS 4X4 KOZA - 07...MT Auto

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 140 KS 4X4 183000 KM - SERVISNA KNISKA NOVA UN...


6.700 €
или предлог цена
Денес 09:24KIA SOUL 1.6 CRDI 128 KS 168000 KM NOV - 10.MT Auto

KIA SOUL 2.0 CRDI 128 KS 168000 KM - SERVISNA KNISKA NOVA UNIKAT - ...


6.500 €
или предлог цена
Денес 09:24MERCEDES B 180 CDI 110 KS AVANTGARDE KOZA - 07 MT AUTO

MERCEDES B 180 CDI 110 KS, AVANTGARDE, 6 BRZINI - 192000 KM, KOZA, H...


6.200 €
или предлог цена
Денес 09:24FORD FIESTA 1.2 82 KS TITANIUM NOVA - 10.MT Auto

FORD FIESTA 1.2 85 KS KS 140000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - TITANIUM MOD...


4.700 €
или предлог цена
Денес 09:24FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS NAVI TV 168000KM - 06..MT Auto

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS 168000 KM TITANIUM ! ! ! -UNIKAT NOV NOV N...


3.800 €
или предлог цена
Денес 09:24MERCEDEC C 220 CDI 170 KS ELEGANCE AVTOMATIK - 09..MT Auto

MERCEDES C 220 CDI 170 KS, ELEGANCE OPREMA AVTOMATIK - 219000 KM BUK...


9.500 €
или предлог цена
Денес 09:24NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS PERFEKTEN - 08.MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS NOV BEZ ZABELESKA - SERVISNA KNISKA NO...


7.300 €
или предлог цена
Денес 09:23MAZDA 6 2.0 D 140 KS FEJSLIFT 139000 KM - 09.MT Auto

MAZDA 6 2.0D 140 KS, FEJSLIFT PERFEKTNA - 139000 KM SO SERVISNA KNIS...


6.999 €
или предлог цена
Денес 09:23FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 142000 KM - 07.MT Auto

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 70 KS 142.000 KM - ! ! ! KOMPLETNO SERVISIRANA...


3.600 €
или предлог цена
Денес 09:23FIAT GR PUNTO EVO 1.3 JTD 75 KS 152000 KM - 11.MT Auto

FIAT GRANDE PUNTO EVO EURO-5 1.3 75 KS 152.000 KM - ! ! ! KOMPLETNO ...


4.500 €
или предлог цена
Денес 09:23MINI COOPER ONE 1.6 9 KS 175000 KM NOV - 06..MT Auto

MINI COOPER ONE 1.6 90 KS 174000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - 174000 KM !...


3.999 €
или предлог цена
Денес 09:23FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 125000 KM NOV- 08.MT Auto

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 125000 KM ! ! ! NAPOMENA: 100% GARANCIJA ...


3.400 €
или предлог цена
Денес 09:22FORD FOCUS 1.6 TDCI 115 KS NOV EURO-5B - 13.MT Auto

FORD FOCUS 1.6 TDCI 115 KS, 6 BRZINI, EURO-5B - 130000 KM SO SERVISN...


6.900 €
или предлог цена
Денес 09:22MINI COOPER ONE D 1.4 D 90 KS NOV - 07..MT Auto

MINI COOPER D 1.4D 90 KS 121000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - 172000 KM ! ...


4.500 €
или предлог цена
Денес 09:22CITROEN C3 1.1 60 KS BENZ-PLIN 142000 KM NOV -09.MT Auto

CITROEN C3 1.1 60 KS BENZIN SO ATEST PLIN EURO-5 - FABRICKI PLIN SO...


3.500 €
или предлог цена
Денес 09:22PEUGEOT 207 1.4 HDI 70 KS 134000 KM -08.MT Auto

PEUGEOT 207 1.4 HDI DIZEL 70 KS 134000 KM ! ! ! - 134000 KM ! ! ! KO...


3.500 €
или предлог цена
Денес 09:22FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS TITANIUM 153000 KM - 09.MT Auto

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS 153000 KM TITANIUM ! ! ! -UNIKAT NOV NOV...


4.600 €
или предлог цена
Денес 09:22CHEVROLET SPARK 1.0 70 ks BENZ-PLIN 107000 KM - 12 MT Auto

CHEVROLET SPARK 1.0 70 KS 107000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - FABRICKI LP...


4.200 €
или предлог цена
Денес 09:21FIAT BRAVO 1.9 JTDm 120 KS - 08.MT Auto

FIAT BRAVO 1.9 JTD 120 KS KS MULTIJET MOTOR - SERVISNA KNISKA, 100%...


3.900 €
или предлог цена
Денес 09:21RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUC NOVA -10..MT Auto

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX OPREMA NOVO NOVO ***** 177000 KM**...


5.700 €
или предлог цена
Денес 09:21AUDI A4 2.0 TDI 140 KS S-LINE PERFEKTEN - 05.MT Auto

AUDI A4 2.0 TDI 140 KS S-LINE UNIKAT ! ! ! - SERVISNA KNISKA I FAKTU...


5.600 €
или предлог цена
Денес 09:21Se izdavaat studia / се издаваат студија

Се издаваат студија за ноќевање позади автобуската станица - За п...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:21OPEL CORSA 1.0 60 KS 5 VRATI KLIMA UVOZ CH - 04.MT Auto

OPEL CORSA 1.0 60 KS KLIMA FEJSLIFT - 180000 KM , UVOZ SVAJCARIJA, 3...


2.500 €
или предлог цена
Денес 09:21Издавам луксузен апартман во строг центар на Охрид

Се издава луксузен апартман во Охрид. Апартманот е има одвоена дневн...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 09:16ALFA ROMEO MiTo 1.6JTDm SBK-Edition 2009 EURO 5

Alfa Romeo Mito 1.6 120konja 2009 registrirana napraven golem servis ...


4.900 €
или предлог цена
Денес 09:11Prodavam Iphone 7

*mali grebanici na zadniot del od telefonot


5.990 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 МКД
Денес 09:05se izdava apartman vo centar

se izdava namesten apartman vo centar na mnogu dobra lokacija na 4-5 ...


10 €
или предлог цена
- 71 % Попуст
35 €
Охрид

Станови

Денес 09:02Апартман Св.Стефан.Apartman Sv.Stefan

Се издава апартман 48m2,кај хотел Маива на 150м до езеро.Oдлично мест...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:02Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:02BMW R-NINET Scrambler 2021 година

Поминати километри: 1360km Состојба: Перфектна Опрема: Ретровизори ...


13.500 €
или предлог цена
Денес 08:48Се издава апартман во Љубаништа-Охрид

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naoga na glavniot pat naspro...


35 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 08:47Se izdava apartman vo Ljubanista za 5 osobi - Ohrid

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naogja na glavniot pat naspr...


45 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Денес 08:46Страна 7 од 300

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам