11990 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdavaat prikolki vo Gradiste

Izdavam prikolki vo Gradiste, kompletno opremeni. Cena vo zavisnost o...


2.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

21 јун 15:17Промовирано

GOLF VI GTI 211KS

Odlicna sostojba, za poveke info na 070232807 -bez zameni


15.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.000 €
Денес 02:50Промовирано

Schmitz SCS24/L 13,62 X poluprikolka

- SCHMITZ POLUPRIKOLKA Standart - SCS24/L 13,62 X - GODINA : 2008 ...


4.500 €
или предлог цена
Охрид

Приколки

Вчера 20:59НОВ ОГЛАС
Промовирано

SE IZDAVA APARTMA VO OHRID

SE IZDAVA APARTMAN VO OHRID POTOCHNO KAMP ANDON DUKOV VO PRIVATNIOT D...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:34Apartmani Slavica - Elesec

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 14:30  НОВ ОГЛАС

Altimax letni gumi 195/60/R15

Gumite se vo solidna sostojba, ne se lepeni i ne se krivi Doagjaat v...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 14:28  НОВ ОГЛАС

Apartman LeLand

Se iznajmuva apartman so bezplaten internet wifi, sopstven parking, c...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:26Prodavam tanjiraci i plugovi

Tanjiracite se renovirani a plugovite se vo dobra sostojba.Tel:075-55...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:21Se izdava

Se izdava kompletno opremen dvosoben stan vo strog centar vo Ohrid. K...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:21Mercedes S320 Long

Kolata e so full oprema i redovno servisirana ,moze zamena so audi a4...


12.500 €
или предлог цена
Вчера 14:20  НОВ ОГЛАС

Sobi vo Ohrid

REZERVIRANA od 5 juli do 10 juli i od 28 juli do 4 avgust.Se izdav...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 14:14Студија во центар на ОХРИД позади Охридска банка

Се издаваат студија во центарот на Охрид позади охридска банка,студиј...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 14:10Prodavam prikolki

Prodavam dve prikolki, sostojbata moze da ja vidite od slikite. Za po...


1 €
или предлог цена
Охрид

Приколки

Вчера 14:09Se prodava stan itno

Stanot se naogja na 8 minuti pesacenje od Ohridska banka. So nego sle...


37.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:05***SOBI***

Собите во Охрид се наоѓаат на ул. Питу Гули во непосредна близина на ...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 14:03Audi A6 2.0tdi

Vo super sostojjba servisirano vo ovlasteni servisi ful oprema regist...


17.000 €
или предлог цена
Вчера 14:00Jeep Cherokee 2.4

Uvezen od amerika vo odlicna sostojba servisiran registracija zelen k...


22.500 €
или предлог цена
Вчера 13:59Prodavam super stan vo centarot na Ohrid

Продавам супер стан во центарот на Охрид, трособен, комплетно наместе...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:59Apartmani "Studia Daniel" Pestani

"Studia Daniel" Pestani vi nudi prekrasni novi i opremeni Studia ( so...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:57Apartmani Studia "Villa Daniel" Pestani

"Villa Daniel" s. PESTANI Ohrid vi nudi odlicen i prekrasen smestaj A...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:56HONDA ACCORD 2.2D Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HONDA ACCORD 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2.2 Diesel 150k...


10.300 €
или предлог цена
Вчера 13:50HYUNDAI I30 1.4 BENZIN Auto Swiss Ohrid

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HYUNDAI I30 1.4 BENZIN🇨🇭🇨🇭🇨🇭 128.251 k...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 13:50Kia picanto GT line 1.0i

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 KIA Picanto GT line 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2013 g...


6.100 €
или предлог цена
Вчера 13:50VW TOURAN 2.0TDI AUTOMATIC Auto Swiss Ohrid

🇨🇭🇨🇭🇨🇭TOURAN 2.0 DSG 2008g🇨🇭🇨🇭🇨🇭 AUTOMATIC DSG 184.000k...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 13:49DAIHATSU TERIOS 4X4 2009

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 DAIHATSU TERIOS🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Doneseno od Svajcarija Pre...


7.700 €
или предлог цена
Вчера 13:49Fiat Idea 1.4 benzin Uvoz SWISS

Voziloto e vo odlicna sostojba Plateni site davacki do registracija...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 13:49ИЗДАВАМ СОБИ ВО ОХРИД ВО БИЛИЗИНА НА ОХРИДСКА БАНКА

ИЗДАВАМ ТРИКРЕВЕТНИ СОБИ ВО ОХРИД ВО БЛИЗИНА НА ОХРИДСКА БАНКА. СОПСТ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:31ИЗДАВАМ СОБИ ВО ОХРИД

ИЗДАВАМ ТРИКРЕВЕТНИ СОБИ ВО ОХРИД ВО БЛИЗИНА НА ОХРИДСКА БАНКА. СОПСТ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:31ИЗДАВАМ СТУДИА ВО ОХРИД ЗАД ОХРИДСКА БАНКА

АПАРТМАНИ/СТУДИА,, СИМОНА" СЕ ЛОЦИРАНИ ЗАД ОХРИДСКА БАНКА-ЦЕНТАР, НА ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:30ИЗДАВАМ СТУДИА ВО ОХРИД ЗАД ОХРИДСКА БАНКА

АПАРТМАНИ/СТУДИА,, СИМОНА" СЕ ЛОЦИРАНИ ЗАД ОХРИДСКА БАНКА-ЦЕНТАР, НА ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:30СОБИ ВО ОХРИД

ИЗДАВАМ 3 СОБИ СО 7 КРЕВЕТИ ВО КУЌА ВО ПОТКРОВЈЕ ПОЗАДИ ТАМАРО МАРКЕТ...


350 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 МКД
Охрид

Соби

Вчера 13:29Apartman vo CENTAROT NA OHRID

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid potocno pozadi ohridska ba...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:28MAZDA 6, 2003

СЕ ПРОДАВА МАЗДА 6 ОД 2003 ГОД. ДИЗЕЛ ЦЕЛА ИЛИ НА ДЕЛОВИ, ВО ...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 13:26SUPER EVTINO SMESTUVANJE VO OHRID

Се издаваат ново опремени соби во близина на дискотеката "ARENA".Соби...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:24Gumi MICHELIN 195 65 15

Se prodavaat 4 gumi michelin m+s ,dve sezoni vozeni , kako novi so or...


Вчера 13:23Se prodava mercedes c220 elegance

Se prodava mercede c220 elegance vo odlicna sostojba! proverka po vas...


6.600 €
или предлог цена
Вчера 13:23Aparat za vakumiranje sveza hrana

🥩🌽🧀 Апарат за вакумирање свежа храна - Зачувајте го квалитетот и ж...


850 МКД
или предлог цена
Вчера 13:21Digitalen tester na voda

Дигитален електричен TDS метар за мерење на Температура и Квалитет на...


399 МКД
или предлог цена
Вчера 13:21Set 12 alatki za brusenje

Сет 12 алатки за брусење, чистење и сл. Идеалени за сите видови на по...


250 МКД
или предлог цена
Вчера 13:21Се продава парцела во Горно Коњско

Катастарско одделение: Охрид Катастарска општина: Коњско Број н...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:16Apartman peacock

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid 40 m2 +12m2 terasa dnevna ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:15Darni Central Apartments

Комфорни и комплетно опремени апартмани во срцето на чаршијата над ду...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:07Villa Darki Ohrid

👉Villa Darki е прекрасна нова вила во Охрид со сопствен паркинг. 👉Л...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:07Страна 8 од 300

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам