Гостивар
                   
5074 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава Вила во Маврово

Вила нов објект со убав поглед на планината Бистра ⛰️🎿 Само за фа...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava plac / Shitet plac

Se prodava plac na 8 Zona 360m2,292m2,291m2 Shitet plac ne Zonen e 8 ...


160 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

27 јан 20:58Промовирано

IVECO EURO CARGO PLATFORMA SLEP SHLEP REG

SE PRODAVA KAMION ZA SHLEP SLUZBA SO INOX PLATFORMA IVECO EURO CARGO ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 19:37Промовирано

Toyota Corolla

Solidno socuvano vozilo dobri gumi,registrirano cela godina.


900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:25Puz za vw golf plus/turan

Se prodava poloven ispraven puz za Golf plus ili moze za Turan 2006 g...


80 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
88 €
Вчера 23:44Se prodavat polovni Keramidi

Se prodavatv okolu 3.000 polovni keramidi TOZA MARKOVIČ KIKINDA 1999...


6 МКД
или предлог цена
Вчера 23:43Geodetski instrument Nivelir marka Leica

Se prodava Geodetski instrument Nivelir marka Leica Vo odlicna soato...


200 €
или предлог цена
Вчера 23:43Ford Focus

Se prodava Ford Focus 1.8 TDI Napraven celosen servis


1.299 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.300 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:43Black+decker perac za avtomobil

Black +decker Nov, vo kutija, so garancija


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:41Pojacalo, Tuner, Deck, Cd-player, Dvd, Zvucnici

Pojacalo Yamaha, Tuner Sony, Deck Aiwa, Cd-player Sony, Dvd Lg so Zvu...


740 €
или предлог цена
Вчера 23:41DAIHATSU COURE 2008

Odlicna sostojba. Prva boja. Ekonomicno Japonsko vozilo. Proverka...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:41SE PRODAVA NIVA

Se prodava niva 2250m2 vo S. VRAPCISTE blizu stadionot nivata izlaga...


1 МКД
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 22:52OPTICKI NISAN Bushnell

Bushnell Trophy XLT 4-12x40. Optikata e cisto nova ne e upotrebena do...


260 €
или предлог цена
Вчера 22:51OPEL CORSA B 1.0 tri klipa ATEST PLIN

Opelot e vo dobra sostojba sega e registriran predni gumi novi 1.0 mo...


1.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:49PEUGEOT 1007 1.6 16V

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba napraven e mal servis dve novi pre...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:49Chevrolet/Daewoo Kalos

Chevrolet/Daewoo Kalos 2005 godina Full oprema so klima,elektrika.....


25 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
2.350 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:35Plac za vikendici

Se prodava parcela vo mavrovo kp. 1387/16, 993 m2 ekstra lokacia i ...


2 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 21:01LADILNIK ZA IVECO 65c17 2007

Se prodava ladilnik za iveco 65c17 2007 godina komplet so shtopovi,pr...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Вчера 19:37IVECO EURO CARGO PLATFORMA SLEP SHLEP REG

SE PRODAVA KAMION ZA SHLEP SLUZBA SO INOX PLATFORMA IVECO EURO CARGO ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 19:37PRIKOLKA ZA SHLEP TEMA SLEP

Se prodava prikolka platforma za slep marka tema vo odlicna sostojba,...


3.000 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.450 €
Гостивар

Приколки

Вчера 19:36Apartman Mavrovo /Апартман Маврово

Se iznajmuva nov apartman 36m2 vo Stanben kompleks Mavrovo( 5ti kat i...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

Вчера 19:08OPEL VECTRA 2.0 BENZIN 10MES. REGISTRACIJA ODLICNA SOSTOJBA

Se Prodava Opel Vectra 2.0 Benzin✅ Morot i Menjac Sovrseni!!!!!✅ Vo O...


950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:07  НОВ ОГЛАС

☆☆☆ VW POLO 1.4 TDI ☆ 51kw - 2006 Godina ☆☆☆

☆☆☆ EXTRA MODEL ☆☆☆ ✔⭕ VW POLO 1.4 TDI 2006, NAJ DOBRIOT MOTOR ✔⭕ ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:432 skoro NOVI Letni gumi 205/55 R16

***2 Pollovni Gumi, skoro NOVI vo super sostojba 205/55 R16 Kompl...


4.499 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.999 МКД
Вчера 18:43Rezervna Guma 205/55 R16 so bandas 5x112 za VW, Audi i dr…

Rezervna Guma skoro nova vo super dobra sostojba 205/55 R16 so celice...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:434 Solidni M+S Gumi R15

***4 Pollovni Gumi vo super sostojba Komplet Zaedno: *** 2 Pollo...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:43Pravosmukalka - Pellet - Pelet - Pelleti - Peleti

Pravosmukalka e predvideno za Pelleti, pa moze da se koristi i za dru...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:43Celicni Bandazi 5x112 so 4 skoro novi Gumi 185/65 R15

***Celicni Bandazi 5x112 so 4 skoro novi Gumi 185/65 R1…Samo 2000 km ...


13.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:43KREVET ZA DECA + LULJKA

Se prodava malku koristen krevet izveden od dukan koristen samo 3 mes...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Останато

Вчера 18:43Odkup na rasipani ili oshteteni konzoli ps4, ps4pro, ps5

Odkup na rasipani ili oshteteni konzoli ps4,ps4 pro, ps5 Ceni vo zav...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:10  НОВ ОГЛАС

Dodatok za auspuh

Se prodava Nov nergjosuvacki dodatok za auspuh za kola tel. 075 334 8...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:09Alpina D3 320 Diesel Orginal 208 PS

Alpina D3 320 Diesel Orginal 208 PS Reg So Zelen Karton do 01.07.202...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:09Procesor za laptop Intel Core i7 2670QM (SR02N)

Se prodava procesor za laptop Intel Core i7 2670QM (SR02N) socket rPG...


1.200 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
2.000 МКД
Вчера 18:04Audi A6 3.0 Quattro

AUDI A6 3.0 TDI 245 PS QUATTRO 2011 GOD 246.000 KM. GENERALEN SERVI...


22 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:58Se prodava Kuka vo Gostivar

Kukata e vo Gostivar ima dva ulazi posebno. Kukata ima 5 sprata od k...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 17:58SSD Leven 256 GB

Se prodava SSD Leven 256GB, vo odlicna sostojba, kupeno od anhoch.


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 17:36BMW 116 2.0 DIZEL 2010 g.

* BMW 116 85 KW DIZEL 2.0 MODEL, 2010 GOD! * VOZILOTO E VO FABRICKA...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:34***VOLVO V70 2,4 D5 FULL OPREMA***

Kolata e vo odlicna sostojba stegnata za vozenje,servisiran i registr...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:23Felgi so novi gumi 5x112

Se prodavaat felgite komplet so gumi riken m+s


Вчера 17:20  НОВ ОГЛАС

RASPRODAZBA NA STAKLENI MASI

Prodavame na golemo stakleni masi so povolna cena Malite masi - 10 ev...


10 €
или предлог цена
Вчера 17:14MODERNI STALAZI SO AKCISKA CENA

Se prodavat stalazi so mnogu dobar kvalitet i povolna cena . Dimenzia...


100 €
или предлог цена
Вчера 17:14Rasprodazba na ekskluzivni mdf masi

Se prodavat mdf masi so razlicni dimenzi i visok kvalitet po promotiv...


100 €
или предлог цена
Вчера 17:14GOLF 5 2.0 131 KW

Se prodava golf 5 077849246


3.660 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:00Страна 1 од 127

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам