Гостивар
                   
5654 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ниќифорово - Маврово

Издавам викендица на мавроско езеро сместена во мирна и тивка околина...


11 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

21 дек 13:00Промовирано

alfa

alfa plam 20kw za parno ferroli 50 kw brener na pilet so silus sim...


По Договор
или предлог цена
01 јун 13:05Промовирано

Jeep Cherokee uvezan od CH

пецијална опрема: • Метална боја Стандардна опрема: • Воздушн...


13.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

07 јун 13:19Промовирано

Prodavam Al.bandashi 19-ki so letni gumi Lassa

prodavam aluminski bandashi 19-ki za Audi i drugi vozille W. Mercedes...


550 €
или предлог цена
Денес 16:01TREK TREK 4500

Prodavam velosiped TREK 4500. Poloven vo odlicna sostojba. Sreden kom...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 15:56OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120PS COSMO 2007/6GOD

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 88KW 120PS 2007/6GOD FULL OPREMA COSMO MODEL 7 S...


3.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 15:38Издавам апартман со тераса во Маврово

Издавам апартман со тераса во Станбениот комплекс во Маврово, кој се...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

Денес 15:18215 55 17 Michelin Primacy4 2 gumi 4mm 215/55/17

Se prodavaat 2 polovni gumi Dimenzija: 215 55 17 Brend: Michelin P...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 15:16Vrata (desna) Golf 2 golf2

Se prodava desna vrata za golf2 so staklo


30 €
или предлог цена
Денес 15:16Samsung Galaxy Buds Live

Galaxy Buds Live, комплет со кутија.


50 €
или предлог цена
Денес 15:12MERIDA Matts champion LX, hidraulic ...

Merida matts LX champion Odlicen velosiped Hidraulicni kocnici ......


15.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.500 МКД
Гостивар

Велосипеди

Денес 14:58BMW 120 GOD 2010/09 DSG

kolata e vo super sostojba Kolata e doneseno od Germania Kolata ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:43GOLF VI 2012/11 TDI 77 KW 105 PS STYLE LINE

GOLF VI 77 KW1.6 GOD 2012/11 TDI GOLFOT E EXTRA. DONESENO OD GERMA...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:42  НОВ ОГЛАС

Veknarica ENKOMAK

Veknarica Enkomak So 4valci 2011god Vo super sostojba.. Link n...


72.666.773 €
или предлог цена
Денес 14:29iPhone 13 ProMax

Telefonot e zacuvan kako nov bez tragi na koristenie celo vreme e kor...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:19Golf 6 - Automatic 2011

Se prodava Golf VI 1.6 TDI so edno crveno. Automatic so Dsg Menjac, V...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:18Honda Lead 110 - Zamena za Kola

Se prodava motor honda lead 110cc so pominati 20.000km. Mehanicki vo ...


1.000 €
или предлог цена
Денес 14:18Konvektomat Rational

Konvektomat Rational Model CM 6


1 €
или предлог цена
Денес 14:09Б Р О Н Х О В И Т А Л - ЗА ДИШНИТЕ ПАТИШТА

Б Р О Н Х О В И Т А Л АПИХЕРБАЛ ЗА ДИШНИТЕ ПАТИШТА ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ ...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00БИЛНИ КАПКИ *ШАРСКА ГОРЧИЦА*

БИЛНИ КАПКИ *ШАРСКА ГОРЧИЦА* 100% ПРИРОДЕН ЕЛИКСИР ПРИРОДЕН ТОНИК,А...


700 МКД
или предлог цена
Денес 13:00МЕЧКИН ЛУК,СРЕМУШ -ТИНКТУРА

Мечкин/див/ лук или СРЕМУШ-lat. Allium ursinum е производ за регулира...


300 МКД
или предлог цена
Денес 13:00**** NOVO **** LandRover Range Rover Sport

Se prodava vozilo vo perfektna sostojba kupeno i odrzavano vo ovlaste...


80.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
81.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Mercedes E250 Coupe

Mercedes E250 CDİ Coupe. AMG Paket Panorama. 2009Godina. 250.000Klm....


11.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Se izdava / prodava vo mavrovo

Se izdava deloven prostor vo mavrovo na top lokacija sproti mia’s 25...


1.500 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

Денес 13:00Apkant pressa Durma ads 30100

Durmazlar- Durma ads 30100 3 metra 100 tona Proizvdeno 2007 go...


33 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava Volkswagen Polo 1.2 Benzin

Se prodava Volkswagen Polo 1.2 Benzin -Kupena od Porsche Makedonija...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Se prodava, Ford Focus CC, dizel 2.0, god 2007, kabriolet

Ford Fokus Coupe CC, kabriolet, proizvodstvo 2007 godina, gorivo dize...


5.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Се продава или издава под кирија

Станот е во кат 1 66м2+3м2 подрум Се продава со мебел и без мебел со...


900 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
66.000 €
Гостивар

Станови

Денес 13:00VW Passat R line 150 hp

OPREMA ABS AirBag ESP Elektricni Retrovizori Bord Kompjuter Kozen ...


23.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Audi a3 2008g.1.9tdi 77kw

Se prodava Audi a3 2008g.1.9tdi 77kw socuvano komplet navremeno servi...


6.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.200 €
Гостивар

Автомобили

Денес 12:21VW GOLF 5 1.9TDI 105KS 6BRZINI KLIMATRONIK NEUVEZUVAN

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw-105ks 2004 Godina NEUVEZUVAN KUPEN VO PORSCHE...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:20Masa

Prodavam 10 masi so zelezna konstrukcija so dimenzii 200 cm x 80 cm. ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:05Nissan Pixo 1.0 Doneseno Od Ch

Plateno carina do reg Servisirano sve 180 000km org za poveke inf 0...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:59  НОВ ОГЛАС

Peugeot Partner 1.6 HDI Furgon

Povekje detali na Br - 070888446


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:38KTM 1290 Super Adventure S

za povekje detali na 070888446 Ne odgovaram na poraki Fabricki qui...


1 €
или предлог цена
Денес 11:38СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402 м2

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402м2 ПОКРАЈ АВТОПАТ , КАРШИ БУНАР ПЕТРОЛ ВО ВЛЕЗ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 11:18СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 720м2- МАЛЕАРДИ

Се продава плац од 720м2 во влез на Гостивар во Малеарди, П+5+ПК , 11...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 11:18GRADEZEN PLAC VO MALEARDI 1562m2 - GOSTIVAR

Se prodaca plac od 1562m2 vo Maleardi, so 1 markica A-2 [ P+3+PK ] 15...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 11:18Motorola E7 power

Bez zameni Nov e samo e uklucen za proba Kupen 06/2022 so 2 god gar...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:52SANDACI ZA PCELI LR

Se prodavaat kompletni sandaci za pceli LR farbani,cisteni spremni za...


35 €
или предлог цена
Гостивар

Останато

Денес 10:47HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI 4X4 PERFEKTEN

SE PRODAVA HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI 4X4 2005/4 GODINA VO PERFEKTNA S...


6.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:47AUDI A3 1.9 TDI 105 KS SPORTLINE

SE PRODAVA AUDI A3 1.9 TDI 77 KW 105 KS 2006 GODINA PLATENI SE SITE D...


5.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:42AUDI A4 2.0 TDI 170 KS S LINE REG PERFEKTNO

SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI 170 KS 6 BRZINI S LINE 2009 GODINA VO PERF...


9.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:42Страна 1 од 142

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам