Гостивар
                   
5651 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ниќифорово - Маврово

Издавам викендица на мавроско езеро сместена во мирна и тивка околина...


11 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

21 дек 13:00Промовирано

Golf 6 prv sopstvenik samo 83.000km

Se prodava Golf 6, 1.6 TDI, 77KW, 105KS od prv sopstvenik. Vo odlicna...


8.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.500 €
Гостивар

Автомобили

23 мај 12:33Промовирано

Se prodava, Ford Focus CC, dizel 2.0, god 2007, kabriolet

Ford Fokus Coupe CC, kabriolet, proizvodstvo 2007 godina, gorivo dize...


5.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Daihatsu Sirion 1.3 Benzin (Toyota Motor)

Se prods a ili menuva Sirion 2007 god kompletno servisiran novi gumi ...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:51REZERVNA GUMA ZA RENAULT CLIO CITROEN C3iC4 PEUGEOT 207i206

NOVA NEUPOTREBENA REZERVNA GUMA SO CELICEN BANDAZ 14/65/175 SO 4 DUPK...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Денес 13:42Bombina nova

Bombina nova za opel corsa 1.0 44kw


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:36MERIDA Matts champion LX, hidraulic ...

Merida matts LX champion Odlicen velosiped Hidraulicni kocnici ......


15.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 13:31VW GOLF

Golf 7 1.2 tsi 74KW 101KS Uvoz 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Plateni site da...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:22Gumi Sava - 18

Se Prodava 4xGumi Sava itensa uhp-2 245/40/18 Godina 2021 Info:078...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:13subaru

se prodava subaru impreza uvezena ot ch bes carina moze dase carini o...


3 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:06  НОВ ОГЛАС

Honda Lead 110 - Zamena za Kola

Se prodava motor honda lead 110cc so pominati 20.000km. Mehanicki vo ...


1.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Б Р О Н Х О В И Т А Л - ЗА ДИШНИТЕ ПАТИШТА

Б Р О Н Х О В И Т А Л АПИХЕРБАЛ ЗА ДИШНИТЕ ПАТИШТА ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ ...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00БИЛНИ КАПКИ *ШАРСКА ГОРЧИЦА*

БИЛНИ КАПКИ *ШАРСКА ГОРЧИЦА* 100% ПРИРОДЕН ЕЛИКСИР ПРИРОДЕН ТОНИК,А...


700 МКД
или предлог цена
Денес 13:00МЕЧКИН ЛУК,СРЕМУШ -ТИНКТУРА

Мечкин/див/ лук или СРЕМУШ-lat. Allium ursinum е производ за регулира...


300 МКД
или предлог цена
Денес 13:00**** NOVO **** LandRover Range Rover Sport

Se prodava vozilo vo perfektna sostojba kupeno i odrzavano vo ovlaste...


7 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
8 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Mercedes E250 Coupe

Mercedes E250 CDİ Coupe. AMG Paket Panorama. 2009Godina. 250.000Klm....


11.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Se izdava / prodava vo mavrovo

Se izdava deloven prostor vo mavrovo na top lokacija sproti mia’s 25...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Гостивар

Дуќани

Денес 13:00Apkant pressa Durma ads 30100

Durmazlar- Durma ads 30100 3 metra 100 tona Proizvdeno 2007 go...


33 €
или предлог цена
Денес 13:00Golf 7 GTI 2015

Prodavam Golf 7 Gti 2015 DSG 170kw 302hp. Naj Full oprema parking a...


20.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Menjam Alu Felni 19'so 17'so odlicni letni gumi llassa

menjam aluminski felni za Audi i drugi koli,19-ki so odlicni gumi lla...


550 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava, Ford Focus CC, dizel 2.0, god 2007, kabriolet

Ford Fokus Coupe CC, kabriolet, proizvodstvo 2007 godina, gorivo dize...


5.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Се продава или издава под кирија

Станот е комплетиран целосно со тросети, спално, кујна, машина за али...


66.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Денес 13:00Golf 6 - Automatic 2011

Se prodava Golf VI 1.6 TDI so edno crveno. Automatic so Dsg Menjac, V...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Гостивар

Автомобили

Денес 12:59••GRADEZEN PLAC VO NASELBA CIGLANA-GOSTIVAR 650M²••

--Se prodava gradezen plac vo naselba Ciglana Gostivar. Placot e na s...


70 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 12:58Gradezen plac so kuka na odlicna lokacija vo Gostivar 350m2

Se prodava plac so 2 kukji(lepenka) na ulica Brakja Ginoski vo Gostiv...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 12:58Mercedes e 350 cdi

Se prodava Mercedes e 350 cdi 2009 god. So pominati 278.000km orginal...


15 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:44Se prodava Nov Stan 94m2

Se prodava nov stan 94m2. Stanot se naoga na patot na avtobuska stani...


785 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Денес 12:43Audi a3 2008g.1.9tdi 77kw

Se prodava Audi a3 2008g.1.9tdi 77kw socuvano komplet navremeno servi...


6.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.200 €
Гостивар

Автомобили

Денес 12:20Stan vo Gostivar

Se prodava stan vo Gostivar. Dnevna so kujna 2 spalni Hodnik Wc...


7 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Денес 12:10Santa Fe so 130.000km realni

Se prodava Hyundai Santa Fe 2003 god. 2WD (pogon napred,patnichki dji...


3.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:09GRANDE PUNTO 1.9 JTD KRCKA

Se prodava grande punto vo odlicna sostojba,domakjinski odrzuvano. te...


3.399 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:09Harley Davidson Iron 883

Harley Davidson HD 883 2013god 13:xxx Km Registriran top sostojba J...


11.000 €
или предлог цена
Денес 12:06  НОВ ОГЛАС

FORD KUGA 2.0 136ks 4x4 REGISTRIRANA SERVISIRANA SERVISNA

FORD KUGA 2.0 136 ks 4x4 2009 registrirana servisirana ,servisna knis...


8.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.900 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:54Se Prodava Nov Metal Detektor Nokta Simplex + WHP

Se Prodava Nov Metal Detektor Nokta Makro Simplex + Slusalki 2.4GHz s...


450 €
или предлог цена
Денес 11:52Se prodava GP Pinpointer Q05 metal detektor SHRXY

Se prodava GP Pinpointer Q05 metal detektor SHRXY update verzija so l...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:52Se Prodava Nov Metal Detektor Nokta Makro Simplex + 2023

Se Prodava Nov Metal Detektor Nokta Makro Simplex + Najdobriot metal...


350 €
или предлог цена
Денес 11:44Se prodava nov GP Pinpointer metal detektor SHRXY

Se prodava GP Pinpointer metal detektor SHRXY , nov , so 3 modeli na ...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:43Delovi oprema za velosipedi

Drazc za velosiped 550 den Pakni Shimano 300.350.400.450.500 den Peda...


700 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 11:28Gumi Schwalbe Continental novi 26.27.5.28.29

Gumi schwalbe continental .novi 26.27.5.28.29 E* thirteen LG1 Plus S...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:27Velosipedi Mtb

SE PRODAVAT VELOSIPEDI MTB ROAD BIKE.CITYBIKE okolu cenite ima prosto...


12.315.678 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 11:27Продавам монитори и компјутер

Се продаваат два монитори и компјутер 6GB RAM и делови за компјутер. ...


6.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
12.000 МКД
Денес 11:20SERVIS ZA PS4 / PS5 (PLAYSTATION) SO ORIGINALNI DELOVI

Vrsime profesionalen servis na Playstation konzoli so najnova oprema,...


11 €
или предлог цена
Денес 11:12DVA PARA PAPAGALI TIGRICI

Se prodavaat dva para na papagali tigrici JAVUVANJE NA 070 336 610


2.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Животни / Птици

Денес 11:12Страна 2 од 142

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам