Гостивар
                   
5651 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 6 prv sopstvenik samo 83.000km

Se prodava Golf 6, 1.6 TDI, 77KW, 105KS od prv sopstvenik. Vo odlicna...


8.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.500 €
Гостивар

Автомобили

23 мај 12:33Промовирано

Se prodava, Ford Focus CC, dizel 2.0, god 2007, kabriolet

Ford Fokus Coupe CC, kabriolet, proizvodstvo 2007 godina, gorivo dize...


5.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Ниќифорово - Маврово

Издавам викендица на мавроско езеро сместена во мирна и тивка околина...


11 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

21 дек 13:00Промовирано

SERVIS ZA ELEKTRICNI TROTINETI E-BIKE

Profesionalen servis za elektricni trotineti E-bike Brza usluga, gara...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:12  НОВ ОГЛАС

Opel astra G

Se prodava opel astra g. 1.7 dizel Mnogu sacuvano so ful oprema Kli...


1.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:11Profesionalen Playstation Servis PS4 - PS5

Playstation 4 ⬇️ -Detalno vnatreshno cistenje od prashina i termalna...


1 €
или предлог цена
Денес 11:11PS4 Glacier White Edition Elden Ring

⭐️⭐️ PS4 Glacier White Edition Elden Ring ⭐️⭐️ ⭐️⭐️⭐️ ⭐️⭐️NOVO NOVO...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:11Објектив Sigma EX 30mm f/1.4 DC HSM за Canon

Продавам објактив *Sigma EX 30mm f/1.4 DC HSM* за Canon со *Cokin UV*...


270 €
или предлог цена
Денес 11:07Oбјектив Canon 10-22mm f/3.5-4.5 USM

Продавам,широкоаголен зум,објектив *Canon EFS 10-22mm f/3.5-4.5 USM* ...


450 €
или предлог цена
Денес 11:07Tamron AF18-250mm Di II (za Canon EF-S)

Продавам зум објектив Tamron AF18-250mm Di II (14 х зум) за Canon со ...


270 €
или предлог цена
Денес 11:07Bandasi 5x112 17ki 8J Audi/VW/

Se prodavaat Bandasi Borbet - Made in Germany 17R , 8J 5x112 razmak...


250 €
или предлог цена
Денес 11:04225 50 17

Zimski gumi 225 50 17 Nokian 26/2018


100 €
или предлог цена
Денес 11:02Nokian 225/65/17

Se prodavaat dve gumi Nokian bez cepovi 2014g


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:00  НОВ ОГЛАС

Bridgestone 235/55/17 2018g

Se prodavaat 4 letni gumi Bridgestone 2018g imaat shara, dve se izliz...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:59  НОВ ОГЛАС

••ALFA ROMEO 147 1.6 TWIN SPARK 77 KW 2007 REG••PERFEKTNA••

--ODGOVARA ZA VOZAC POCETNIK-- --REGISTRIRANA DO 04.02.2024 GODINA-- ...


2.550 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:58AUDI A3 1.9 TDI 105 KS SPORTLINE

SE PRODAVA AUDI A3 1.9 TDI 77 KW 105 KS 2006 GODINA PLATENI SE SITE D...


5.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:39AUDI A4 2.0 TDI 170 KS S LINE REG PERFEKTNO

SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI 170 KS 6 BRZINI S LINE 2009 GODINA VO PERF...


9.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:35PAPAGAL ZAKO ЖАКО

Se prodava mlad papagal od vidot zhako komplet so kafez i hrana.Cena ...


900 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Птици

Денес 10:34VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE REG

SE PRODAVA VW GOLF 6 2.0 TDI 81 KW 110 KS HIGHLINE MODEL 2009 GODINA ...


6.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:34SANDACI ZA PCELI LR

Se prodavaat kompletni sandaci za pceli LR farbani,cisteni spremni za...


35 €
или предлог цена
Гостивар

Останато

Денес 10:34HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI 4X4 PERFEKTEN

SE PRODAVA HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI 4X4 2005/4 GODINA VO PERFEKTNA S...


6.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:34Audi A5 3.0TDI Quatrro Sportback

Audi a5 3.0TDI Quattro Sportback 2009 176kw Reg do 12/23, 4 novi gum...


14.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
14.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:31Mikser za testo

Mikser za testo 20L


72.666.773 €
или предлог цена
Денес 10:25  НОВ ОГЛАС

CUBE stereo hybrid tm 29er

2021 CUBE Stereo hybrid hpc tm 29er Golemina L Karbon Brzini 1x1...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 10:22Pekarski Mikser za testo

Mikser za testo Boku Model Sk 120 so podvizna kibla Kapacitet 120l ...


72.666.773 €
или предлог цена
Денес 10:22  НОВ ОГЛАС

Mavrovo vila Kira

Vo srceto na mavrovo se naoga potpolno nova , moderna vila so odlicen...


120 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

Денес 10:10Kupuvam katalizatori....

Kupuvam katalizatori po ekstra cenii


1 €
или предлог цена
Денес 09:56Се продава парцела во близина на нас. Маврови Анови

Се продава атрактивна парцела со вкупна површина од 2479 m2 во близин...


1 МКД
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 09:43GRADEZEN PLAC VO MALEARDI 1562m2 - GOSTIVAR

Se prodaca plac od 1562m2 vo Maleardi, so 1 markica A-2 [ P+3+PK ] 15...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 09:42СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 720м2- МАЛЕАРДИ

Се продава плац од 720м2 во влез на Гостивар во Малеарди, П+5+ПК , 11...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 09:42СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402 м2

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402м2 ПОКРАЈ АВТОПАТ , КАРШИ БУНАР ПЕТРОЛ ВО ВЛЕЗ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 09:42ZAVESA ZA DJIP LANDROVER FREELANDER

Prodavam zavesa za landrover freelander djip od 98 do 2006 Godina 40 ...


Денес 09:40DRZAC ZA KOMPIJUTER

Dva novi drzaci za kompijuter moze i za televizor


20 €
или предлог цена
Гостивар

Останато

Денес 09:40OLDTAJMER FIAT 125 P 76 GODINA OD PRV SOPSTVENIK

Prodavam dobro socuvan Oldtajmer Zastava Fiat 125 P 76 Godina 55 Kw K...


1.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:40GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 6 BRZINI KLIMATRONIK

PRODAVAM: GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 2004 GODINA 6 BRZINI KLIMATRONIK...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:39VW GOLF 4 1.4 16w 2001.

VW GOlf 4 2001 god 1.4 16w 201000 km realni benzin pali vozi bez vlo...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:35Pecka na drva Gorenje

Pecka na drva Gorenje


1.100 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
1.500 МКД
Маврово и Ростуша / Гостивар

Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Денес 08:36Renaul Megane 2008 Extra

Se prodava mnogu socuvano vozilo,poseduva dizel motor 1.5,mnogu mala ...


11 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:35MTB-E-BIKE-CITY VELOSIPEDI

2021 CUBE Stereo hybrid hpc tm 29er Golemina L Karbon Brzini 1x1...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Денес 07:0919ki BMW X5

19ki originalni od BMW X5 bez gumi, Style 63, 10j zadni, 9j predni, ...


220 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
230 €
Денес 06:22Samsung Galaxy A54 5g NOV

Prodavam Samsung Galaxy A54 5g Telefonot e nov, ne e voopshto koriste...


21.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:2217ki BBS RS 5x120 et20 BMW

Prodavam originalni 17ki BBS RS 740, 5x120 BMW, 8j et20, Nema krivo, ...


360 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
370 €
Денес 06:22Volvo S80 Turbo Benzin/Plin - Moze Zamena

Prodavam/moze zamena: -Volvo S80 -2.0 turbo 5 cilindri -180 ks -Benz...


3.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 06:22Страна 3 од 142

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам