Гостивар
                   
5336 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hyundai i30 2.0 crdi 2007 godina UNIKATEN

Hyundai i30 Motor 2.0 crdi Sila na motor 103 kw Originalni 199.000 km...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 12:03Промовирано

PS4 CIPUVAN 9.00

🔥🔥PS4 KAKO NOV SO ORIGINAL 🎮🔥🔥 🔥🔥🔥CIPUVANO 9.00 SO 500GB 🔥🔥...


По Договор
или предлог цена
23 мај 22:07Промовирано

BMW 520 dizell Automatik 2007 godina Facelift

BMW 520 dizell Sila na motorot 120 ke Godina 2007/08 Automatik Model...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

25 мај 12:29Промовирано

se prodava niva vo vrapcisteee gostivar

vrapciste gostivar kp 804 imoten list 444 zainteresirani da se javat...


3 МКД
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 01:02MONITOR 22 SAMSUNG 60 Hz

Monitorot e nov kupen e pred 1 godinina mnogi malce e koristen.Kupen ...


5.900 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 00:53Magsafe adapter za Macbook Pro/Air

Magsafe 1&2 adapter za Macbook Pro i Macbook Air… 16,5volti 3,65Am...


1.600 МКД
или предлог цена
27 мај 23:38HUAWEI MaTeBooK X

Se prodava Huawei matebook X 2020, tenok 13.6mm i tezok 1kg, LCD 13”,...


650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
700 €
27 мај 23:38ATAR NA S.ZDUNJE---GOSTIVAR

Br. na parcela 159


41 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

27 мај 23:26Mercedes A-class

Mercedes A190 Benzin-plin Odlicna sostojba Registracija do Januar(20...


1.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 мај 22:59Plac vo Balindol

Plac vo Balindol. KP.br.922 -plac so povrsina od 816m2, KP.br 925/5...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

27 мај 22:49razni masini

se prodava masini


1 €
или предлог цена
27 мај 22:26razni masini

se prodava masini cena po dogovor


1 €
или предлог цена
27 мај 22:10Малтезер спремен за парење

Малтезер спремен за парење.


1 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Кучиња

27 мај 21:48Delilica presa za pecivo

Delilica za pecivo Germanska W&P Rotamat 3/4 Automat. 30 parcinja d...


1 €
или предлог цена
27 мај 21:07BMW 123d 204

SE PRODACA BMW 123D 204PS 2009 god FULL OPREMA USB AUX 2 PARA GU...


6.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.600 €
Гостивар

Автомобили

27 мај 20:59Samsung A33 5G

Se prodava nov telefon Samsung A33 5G zemen od Telekom neotpakuvan so...


250 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
270 €
27 мај 20:54Msina za izrabotka na parket lajsni

Masina za izrabotka na parket lajsni


700 €
или предлог цена
27 мај 20:34PEUGEOT Pežo 207cc Kabrio Cabrio 1.6 Benzin

Prodavam Peugeot 207 cc Benzin Ima sitni nadvoresni zabeleski. CEN...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.490 €
Гостивар

Автомобили

27 мај 19:51PREVOZ KRAN - KIPER

Prevoz na gradezni materiali,masini,nosenje pesok,zemja, cistenje i n...


27 мај 19:32Ford Mondeo 2006 GHia+Titanium Odlicno Socuvano

Se Prodava Ford Mondeo 2006 2.0 Tdci 96kw GHia +Titanium Redizajn so ...


3.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.450 €
Гостивар

Автомобили

27 мај 19:22Se Prodava Mercedes C220 2004( Redizajn)

Mercedes C220 2004( Redizajn) Registriran do 09.2022 Pominati 260.0...


5.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 мај 19:20Lokal bazen za sveki

Komada 600den IMAme 5komada


600 МКД
или предлог цена
Гостивар

Дукани и опрема

27 мај 18:43Fontana za limunada

Fontana za limunada 2 x20 litre Ladi super Made in turkey 400 euro


390 €
или предлог цена
27 мај 18:43195 65 r15 zimski

195 65 r15 zimski Proizvotvo 2014 Site isti se Solidno komplet 4 koma...


2.500 МКД
или предлог цена
27 мај 18:43LANCIA THEMA SRT

Lancia Thema Platinum Srt editions Kolata e kako nova so 35000km ...


22.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 мај 18:30PEUGEOT 207

Peugeot 207 1.4 i Klima servo radio cd fabricki Greaci na sedista...


3.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 мај 18:30Mini Copper 1.6 Dizel

Mini Copper Motor:1.6 dizel Perfekten motor menjac karoseria enter...


5.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 мај 18:30Opel Astra 2.0 dti Automatik

Opel Astra Automatik 2.0 dti Servo Klima ladi prefektno sega n...


2.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 мај 18:30PORSCHE CAYENNE

Porsche cayene Motor: 3.0 dizel Perfekten motor menjac karoseria e...


32.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 мај 18:30Opel Corsa 1.4 Automatik

Opel Corsa 1.4 i plus Lpg (plin) Automatik Klima Servo Geraci...


2.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 мај 18:29Fiat Panda 1.2 i / Klima City servo

Fiat Panda Motor :1.2 i Klima Servo +city Perfekten motor menj...


2.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 мај 18:29Kupuvam katalizatori....

Kupuvam katalizatori po ekstra cenii


1 €
или предлог цена
27 мај 17:55Golf 4 1.9 tdi 90ps full oprema perfect..

Golf 4 1.9 tdi 90ps full oprema vo odlicna sostojba servisiran so 4 n...


2.499 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 мај 17:44HONOR 50LITE KORISTEN NEKOLKU DENA A1 GARANCIJA MOBIZILA!!!!

Se Prodava Honor 50Lite✅ Raboti Na Site Mrezi(Neverlok).DUOS✅ Vo Fabr...


По Договор
или предлог цена
27 мај 17:39SAMSUNG J6PLUS FABRIKA KAKO NOV BEZZ TOCKA MOBIZILA!!!!!

Se Prodava Samsung Galaxy J6Plus✅ Raboti Na Site Mrezi(Neverlok).DUOS...


По Договор
или предлог цена
27 мај 17:39SAMSUNG A3 TOP SOSTOJBA BEZZ PROBLEM MOBIZILA!!!!!

Se Prodava Samsung Galaxy A3✅ Raboti Na Site Mrezi(Neverlok).DUOS✅ Vo...


По Договор
или предлог цена
27 мај 17:39XIAOMI POCO X3 PRO BEZZ TOCKA 20MESECI A1 GARANCIJA!!!!!

Se Prodava Xiaomi Poco X3 Pro✅ Raboti Na Site Mrezi(Neverlok).DUOS✅ V...


По Договор
или предлог цена
27 мај 17:39SAMSUNG A71 BEZZ TOCKA NAJAKA SERIJA 8/128 FULL PAKET!!!!!

Se Prodava Samsung Galaxy A71✅ Raboti Na Site Mrezi(Neverlok).DUOS✅ V...


По Договор
или предлог цена
27 мај 17:39XIAOMI POCO X3 NFC PERFEKTNA SOSTOJBA 120HZ BEZZ PROBLEM!!!!

Se Prodava Xiaomi Poco X3 NFC✅ Raboti Na Site Mrezi(Neverlok).DUOS✅ V...


По Договор
или предлог цена
27 мај 17:39Krovni drzaci za Alfa t spatk 2.0

Prodavam krovni drzaci za alfa 156 t spark


60 €
или предлог цена
27 мај 17:27Bandazi celicni

Bandazi celicni za Alfa so pet rupi. 1500 den. Za site cetiri.


1.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Останато

27 мај 17:26Se prodava GP Pinpointer II metal detektor SHRXY vodootporen

Se prodava GP Pinpointer II metal detektor SHRXY vodootporen ( do 2m ...


2.100 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.300 МКД
27 мај 17:26Minoxidil 5% minoksidil Qgain protiv opaganje na kosa

Minoxidil 5% minoksidil rastvor protiv opaganje na kosa za mazi , Qg...


2.400 МКД
или предлог цена
27 мај 17:26Страна 4 од 134

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам