Гостивар
                   
5341 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hyundai i30 2.0 crdi 2007 godina UNIKATEN

Hyundai i30 Motor 2.0 crdi Sila na motor 103 kw Originalni 199.000 km...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 12:29Промовирано

BMW 520 dizell Automatik 2007 godina Facelift

BMW 520 dizell Sila na motorot 120 ke Godina 2007/08 Automatik Model...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:29Промовирано

Bluetooth Слушалки SONY WH 1000 XM3

Се продават Sony XM3 Bluetooth. Користени се минимално, купени 14000д...


Вчера 14:47Промовирано

MERCEDES 200 D 1974

Se prodav old timer mercedes 200 d importiran od de vo makedonia prv ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:07BMW 123d 204

SE PRODACA BMW 123D 204PS 2009 god FULL OPREMA USB AUX 2 PARA GU...


6.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.600 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:16KAWASAKI NINJA UVEZENA OD CH

Se prodava kawasaki ninja So 51 iljadi km pominati Mnogu socuvano ...


27 €
или предлог цена
Вчера 13:16Delovi oprema za velosipedi

Delovi oprema za velosipedi


11.111 МКД
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Вчера 12:26Konj, Коњ,Poni,Пони

Se prodava ,,PONI,, e mnogu miren,ucen na sedlo. Koj e interesiran...


600 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Останато

Вчера 12:06Opel Insignia 2.0 DT 16V

Voziloto e doneseno od stranstvo za da se uverite deka e vo mnogu dob...


8.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:06Golf 4 1.9 tdi 2006

Se prodava Golf IV 1.9tdi / god.2006 karavan Oprema: JVC dvd radio(i...


3.750 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.950 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:03Dalinsko SKYTRONIC + pilotka

Potpolno ispravno Koristeno e na harmonika


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:58Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2012 GOD 2...


21.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:29Range Rover Sport

Se prodava Range Rover Sport SDV6 3.0 180kw 245ps 180.000km Re...


21 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:29MERCEDES E 320 CDİ

mercedesot E320 CDİ AVANGARD e vo preodlicna sostojba kako motor kako...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:18Bmw 118 i - 2008

Prodavam BMW 118i 2008 godina vo odlicna sostojba, 270.000 realna kil...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:16Mitsubishi Spacestar 1.9 tdi

Se prodava Mitsubishi Spacestar 1.9 tdi Proizvod 2003 godina Vo odli...


2.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:06Opel zafira 1.9 cdti 150ks

Opel zafira 1.9 cdti 120kw-150ks 6 brzini 2009god, so 7-sedista, koma...


5.299 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Автомобили

Вчера 10:55Golf 5 2004 1.9

Registirano do 19.03.2023 socuvano familijarno.Napraven ful servis.go...


22 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:51Mercedes Benz C200

Se prodava Mercedes Benz C200 Proizvod 2002 godina Registrirana do 1...


2.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:51AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO 3X S-LINE

Se prodava audi a6 c6 3.0 tdi quattro 233 hp 3x s line fabricna sosto...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:47Nikon sb 900

Se prodava nikon sb 900 skoro nov full paket.


1 €
или предлог цена
Вчера 10:44Panasonik mdh 2

Se prodava camera panasonik mdh2 so 2 bateri i polnac + cd card 32 gb...


600 €
или предлог цена
Вчера 10:44Nikon d200 d300 d70 d300s

Se prodava aparati Nikon d200 so objektiv 18-105 vr stabilizer so po...


100 €
или предлог цена
Вчера 10:44Mavrovo vila Kira

Vo srceto na mavrovo se naoga potpolno nova , moderna vila so odlicen...


100 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Викенд куќи

Вчера 09:56spider pro stalka za sajzer

vo odlicna sostojba


10.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Останато

Вчера 09:41Touareg 2.5 140 iljadi km

Touareg 2.5 kupen vo porche mk so 140 iljadi pominati fabrika top soc...


8.750 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
9.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:41BMW 320d Facelift

Se prodava BMW E46 320d 150ks 2002 godina Facelift so realni 249.xxx ...


2.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:28Hyundai Accent LS

Se prodava hyundai accent LS 1996 godina 1.3 benzin osnoven model gar...


15 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:28Се продава Ексцентрична преса

Ексцентрична преса


250 €
или предлог цена
Вчера 09:10Се продава Апарат за аргонско

Апарат за заварување Telwin Tecnica inverter 141 Со кабли за аргонско...


250 €
или предлог цена
Вчера 09:10Се продава стан од 80м2

Се продава стан од 80м2 во населба Малеарди Гостивар. Станот не наоѓ...


450 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Вчера 09:10DAIHATSU COURE 2008

Odlicna sostojba. Prva boja. Ekonomicno Japonsko vozilo. Proverka...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:03MERCEDES 18-38 kiper

Se prodava kamion Mercedes 18-38 original Kiper god,1992. kiper -4.4...


5 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 08:58Laminator Fritsch Rollfix E

Laminator Fritsch Rollfix E Full automatic Link na youtube: ht...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:50Kiflarica Kolb

Kiflarica Kolb Made in Switzerland Vitka kifli od 50gr do 250gr


1 €
или предлог цена
Вчера 08:50Profesionalna masina za Testenini Jufki

Profesionalna masina za Testenini Jufki Kapacitet 5kg brasno Made i...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:49fiat punto

se prodava delovi 1.2 benzin samo delovi ne se dava celo


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:48EKRAN ZA SAMSUNG J6 2018

se prodava nov nemontiran ekran za samsung j6 2018 na istiot se uste...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 08:43FIAT PUNTO 1.4 16V 2003

prodavam fiat punto 1.4 16 v 70kw 95 ks registriran do 02.2023 god ...


1.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 08:22Ford transit

Ford transit 2.2 tdci 2011/11 meser Klima Tempomat Webasto 2 ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Вчера 08:17Planika

Planika malku koristena br.42 i pol.


4.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Машки обувки

Вчера 08:04Karcher pistol

Profesionalen karcher pistol so 10 m crevo


4.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Останато

Вчера 08:04Woofer Kenwood 800w, pojacalo Axton 450w i kabli

Prodavam malku koristen woofer Kenwood 800w i pojacalo Axton 450w kom...


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
Вчера 07:57Страна 5 од 134

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам