Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
838 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PORCULANSKI SET

Kutahya porculanski set za večeru za 12 osoba. extras; 12 komada ekst...


200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Останато

23 мај 11:19Промовирано

Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

22 сеп 20:07DRVENI DASKI ZA SERVIRANJE

Izrabotka na drveni daski za serviranje!


1 €
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

20 сеп 20:41PRODAVAM FIOKAR SO 4 FIOKI

FIOKARIOT E KREM DRVO BOJA


50 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

11 сеп 13:38Elektricno Tendzere

Se prodava elektricno tendzere.


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

11 сеп 10:29Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

11 сеп 09:17Air Fryer Апарат за готвење со топол воздух

Air Fryer Апарат за готвење со топол воздух Со помош на овој апарат ...


3.200 МКД
или предлог цена
09 сеп 12:43Кафемати TASSIMO happy

Кафемати TASSIMO happy -производство Bosch Цена 4500 денари Те...


4.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Кујна / Кујнски мебел

09 сеп 12:07Stolica za uzivanje Ikea

Novi Prakame so kargo Fotelja IKEA Sirina na forelja 67cm Dlab...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

09 сеп 10:41Cepter indukcisko reso

potpolno novo neopakuvano


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

07 сеп 22:09Kujna 3.5m

Pordavam komplet kujna kako na slikata gorni dolni elementi - furna ...


500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

06 сеп 20:27Се продава половен ентериер од кујна

ИТНО СЕ ПРОДАВА! 1. Кујна ( само елементи со шанк ) 2. Шпорет ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

29 авг 11:35Komplet kujna,sporet,frizider masa,stolici,komoda,hodnikITNO

Kompletna kujna , odlicno zacuvana, sporet i frizider komplet so kujn...


28.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

23 авг 19:53Komplet kujna

Cena 300 za kujna , 500 evra zaedno so frizider i sporet( ili po dogo...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

23 авг 11:02Se prodavaat elementi za kujna ( inoksni )

Se prodavaat elementi za kujna ( inoksni )


2 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

22 авг 17:18Се продава електричен шпорет

Се продава ел.шпорет малку користен во исправна состојба


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

22 авг 14:22prodavam sudoper

Prodavam sudoper dupli 1200 den fiksno


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

20 авг 20:33Kujnska vaga

Електронската кујнска вага е потреба во секоја кујна и ќе се најде пр...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

17 авг 12:04SE PRODAVA KUJNA

Se prodava kujnata istata e demontirana i moze da se podigne vo sekoe...


200 €
или предлог цена
14 авг 19:27Masa

Vo super sostojba Se rasklopuva


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

12 авг 19:49Izrabotka na mebel moze i kompezaci so koli

Izrabotimi kujni plakari spalni detski sobi komodi tv club masi trepe...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

12 авг 08:30Kujni

Rabotime po poracka kujni plakari detski sobi spalni trepezariski mas...


270 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

12 авг 08:30Садопер ростфрај - 800 денари

Продавам ростфрај садопер - 800 денари


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

11 авг 20:31Автоматски сечко за овошје, зеленчук, месо, ореви…

Одличен е за сецкање на сите видови на храна, и мека и тврда. За лук,...


299 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

09 авг 03:25Cesma Чешма

Turski kvalitet NASADNA samo imame Ladna i topla voda Samo crna boja ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

08 авг 11:56Дозер и држач за чаши за ракија, ликер, текила и др.

Држачот за чаши и носачот со шест чаши ќе ви овозможат лесно да ги на...


399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

06 авг 22:23Направа за чистење на чаши и шољи со млаз

Овој чистач е многу ефикасен и користи само онолку вода колку што ќе ...


899 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

06 авг 22:09Sporet

Prodavam sporet alfa 90 Na drva


150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

05 авг 17:41reso na struja

novi resoa na struja prajcame po kargo niz cela mk


1.199 МКД
или предлог цена
04 авг 10:10Se prodava elektricen bokal gorenje

Se prodava elektricen bokal gorenje model K17INF Nov e 4000 den jas ...


1.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

03 авг 01:04Se prodava sadoper dupli so plotna koristeni

Se prodava koristen plasticen sudoper dupli komplet so plotna koriste...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

01 авг 22:10Секач за мезе

Благодарение на работ на сечилото, можете брзо да исечете колбаси, са...


749 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

31 јул 21:30Термос COCA COLA

Вакум шише- термос за топли и ладни напитоци. Изработен е од квалитет...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

30 јул 13:21Додатна фиока за во фрижидер

Лесен и издржлив сад за храна, склоплив дизајн и одличен како дополни...


249 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

30 јул 12:46Sherpi / Шерпи

Se prodavaat 2 rosfraj sherpi od JU (bratstvo) , edna 15l druga 20l ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

28 јул 12:53BOJLER ZA VO KUJNA

SE PRODAVA malku koristen kujnski bojler, vo ispravna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
22 јул 13:06FRİGORİFER - FURRË - DOLLAP AKULLOREJE 250 EURO

Të tre këto materiale janë në gjendje pune. furre gaz dhe elektrik...


250 €
или предлог цена
21 јул 13:37Се продаваат плинска и оксигенска боца

Се продаваат: плинска боца 12 л.(2000 ден.)мини-шпорет на плин со рер...


2.000 €
или предлог цена
Куманово

Кујна / Останато

15 јул 19:15Сандак за длабоко замрзнување

Продавам сандак за длабоко замрзнување 380 лит. "ГОРЕЊЕ" Цена по...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Останато

15 јул 13:03Prodavam kujna od oplemeneta iverka socuvana

Prodavam socuvana kujna so agol. ima i drugi elementi koi ne se mont...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

13 јул 23:33VARIERA Силиконска подлога за фиоки/ИКЕА

Карактеристики на производот: Материјал: пластика Боја: безбојна и ...


430 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

13 јул 11:05Страна 11 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам