Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
808 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПРОДАВАМ КОРИСТЕНА КУЈНА

Продавам кујна со димензии долен дел - 120x60, горен дел - 90x30. т...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

22 јан 09:43PLOTNA ZA KUJNA NOVA NEKORISTENA 2 METRA

РАБОТНА ПЛОЧА EGGER H1180 ST37 NATURAL HALIFAX OAK 4100X600X38MM kupe...


1 €
или предлог цена
22 јан 09:23Кујни и плакари по мерка

Изработка на кујни и плакари по мерка и Ваш избор од најквалитетната ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

21 јан 23:35sadoper so cesma i visecko kredence

Prodavam sadoper so cesma i visecko kredence. 070 340-124


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

21 јан 21:08Bojler 10 litri niskomontazen

Prodavam nisko montazen bojler od 10 litri. Bojlerot gree, malku pro...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

21 јан 21:06Kujnsko boljerce 15L Ariston

15 litarsko ariston bojlerce Mnogu malku koristeno Doaga so Unitas ...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

21 јан 19:15PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

21 јан 12:27Mebel Lazovski najevtini sadomijalnici

80 cm x 60 cm boja bela moze da se zeme vednas . Otvaram i dupka za c...


4.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

21 јан 10:17Klein-Durchlauferhitzer Clage M3 hydraulisch 3,5 kW

opis Hidraulično kontroliran vo kompakten dizajn - maliot momental...


9.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
10.699 €
Прилеп

Кујна / Останато

20 јан 22:54PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
20 јан 12:30Kujna nova nekoristena od BUJOTO

Se prodava kujna nekoristena


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

20 јан 11:41VRATI ZA KUJNA MEDIAPAN - VISOK SJAJ

SE PRODAVAT KOMPLET VRATI ZA KUJNA VISOK SJAJ MEDIAPAN SO SE RACKI ,M...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

20 јан 11:22Izrabotka kujni shiberi po merka

Dizanirame kujni po merka shiberi 071411916 075758821 240...


240 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

20 јан 08:41Se prodava Sporet Beko

Многу малку користен, уште е под гаранција. Купен 20.000 денари Кон...


12.000 МКД
или предлог цена
19 јан 20:34SE PRODAVA KUJNA NOVA

Se prodava kujna NOVA! Bez plotna i spore!! Kujnata e demontirana ! ...


2.000 €
или предлог цена
18 јан 23:05Dispanzer za voda

Dispanzer za voda Topla i ladna voda Mnogu malce e koristena


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

18 јан 17:08ПРОДАВАМ КОРИСТЕНА КУЈНА

Продавам кујна со димензии долен дел - 120x60, горен дел - 90x30. т...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

18 јан 16:29Kujna nova

Se prodava nova kujna so dolzina od 200cm. sostavena od 6 elementi. i...


18.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

18 јан 12:57FRIZIDER

Vo odlicna sostojba.


10.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Кујна / Останато

17 јан 22:53Visiko montazno boljerce Koncar

Vo ispravna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
17 јан 21:34Kafemat kafeaparat

Kafematot e ispraven


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

17 јан 18:28Se prodava kujna vo top sostojba

Prodavam kujna vo top sostojba za info na 078674620


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

17 јан 15:20Bojlerce visokomontazno za kujna

Ispravno bojlerche.


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

17 јан 15:17Digitalna lazica - vaga

Дигитална лажица за мерење со голема прецизност. Ви овозможува брзо и...


799 МКД
или предлог цена
17 јан 13:11Kujna nova

Se prodava nova mini kujna,sostavena od 4 elementi. sadoper so sirin...


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

17 јан 09:33Se prodava Masina za sadovi I el spotet

🌠Se prodava plotnata ispravna I rerna da se smeni goen greac. Vgradn...


8.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

17 јан 01:26Peodavam frizider

Frizider vo top ispravna sostojba


100 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

16 јан 23:27Prodavam sporet i frizider vo Ohrid

Prodavam frizider i šporet vo odlicna sostojba.Koristeni 1 godina. S...


По Договор
или предлог цена
16 јан 22:55kujni

izrabotuvame kujni po naracka mnogu izbor na plocesti materiali i meh...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

16 јан 18:30kujni

kujni po merka so extra ceni Mnogu izbor na materiali i mehanizmi Di...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

16 јан 18:29kujni

izrabotuvame kujni po naracka mnogu izbor a plocesti materiali i meh...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

16 јан 18:29Se prodava masa i stolici

Prodavam masa so 6 stolici malku koristeni.


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

15 јан 22:27PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

15 јан 22:19PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL PO IDEJNO RESENIE

-IDEJNO RESENIE(SO 3D PROEKCIJA)ZA VNATRESNO UREDUVANJE ZA VASIOT DOM...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

15 јан 22:19Prodazba/izrabotka na mebel

Prodazba na mebel i izrabotka na sekakov vid mebel Kujna 1.6m (so um...


14.500 МКД
или предлог цена
15 јан 16:49se prodava kujnska vaga GORENJE

se prodava kujnska vaga GORENJE


800 МКД
или предлог цена
15 јан 15:03Dolce Gusto Krups kafemat kafe aparat

Kafematot e ispraven kako nov


2.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

15 јан 14:39Mebel Lazovski najevtini klub masi

Prodavam klub masa 100 cm x 50 cm boja temen dab sonoma rapava mnogu ...


2.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

14 јан 16:37Mebel Lazovski najevtini sadomijalnici

Prodavam sadomijalnik 80 cm x 60 cm boja bela moze da se zeme vednas ...


4.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

14 јан 16:36Protocna cesma so bojler

Protocni cesmi bojler So sklopka na struen udar ZIDNA I NASADNA Ruski...


1.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Кујна / Останато

14 јан 16:04Страна 3 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам