Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
812 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

-PROEKTIRANJE (SO PRVICNA KOMPJUTERSKA IZRABOTKA NA PROEKT);IDEJNO RE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

13 јан 20:07Frizider NEO

Ispraven


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Кичево

Кујна / Останато

13 јан 15:22Бојлер високомонтажен за над садопер во исправна состојба.

Се продава функционален зачуван високомонтажен ел.бојлер Кончар 1500W...


1.900 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Кујна / Останато

13 јан 09:13Продавам Кујна- Квалитет ОДЛИЧЕН!

Продавам кујна со бела техника ( фрижидер, машина за садови, аспирато...


1.999 €
или предлог цена
12 јан 19:28Vrsnici za lep i banica

Vrsnik


20 €
или предлог цена
12 јан 15:42.Елементи од кујна

Продавам елементи од кујна по многу поволна цена


2.100 МКД
или предлог цена
12 јан 10:06Frizider Neo

Prodavam poloven frizider Neo, ladilnikot ne raboti (najverojatno mu ...


2.800 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Останато

11 јан 14:34Germanski aspirator PKM 9031X

Nov, neotpakuvan aspirator za vo kujna, donesen od Germanija. http...


160 €
или предлог цена
Куманово

Кујна / Останато

11 јан 14:06komplet kujna

komplet kujna so furna mikro ploca skara so granit rabotna nasa 4m na...


1.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

11 јан 10:45Rasprodazba nova mini kujna

Se prodava nova kujna so dolzina 120cm.izrabotena od iverka 16mm so p...


10.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

11 јан 10:25SPORE

Elektricno spore i so plin ispravno koe mozi da bidi monofazno i ...


5.000 МКД
или предлог цена
11 јан 07:40Nož -kama vi futrola

Nožot e nov očuvan so svoja futrola


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

11 јан 05:58Аспиратор

Исправен со 2 мотори.


600 МКД
или предлог цена
10 јан 19:32Visoko montazno boljerce

Se prodava visoko montazno boljerce 10L.


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

10 јан 16:38Kafemat vending espreso

Kafematot e kombiniran so kafe so melenje i instant kafe Se prodava...


900 €
или предлог цена
10 јан 11:35Kafemat venecija

Kafematot e vo funkcija raboti bes problem


400 €
или предлог цена
10 јан 11:35KUJNA

KORISTENA MALA EFTINA KUJNA


50 €
или предлог цена
10 јан 11:22Cesma za vo kujna

Prodavam italjanska ceshma za vo kujna so 7 godini garancija. Cheshma...


2.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

10 јан 11:12Sadoper (lavabo) za kujna

Rosfajt Novo


20 €
или предлог цена
09 јан 18:20Plinski sporet

Se prodava,ednoto e neispravno,koj znae da go napravi(cenata e bez bo...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

09 јан 12:50Се продава комплет кујна

Се продава комплет кујна поради заминување во странство. Цеба поволна...


1 €
или предлог цена
09 јан 12:32Ispravna vgradliva furna so plotna Gorenje

Prodavam ISPRAVNI Vgradliva furna so plotna Gorenje Cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

08 јан 18:17Frizider

Gorenje ladilnik nema komora nov mn malku koristen kupen e 22000 go d...


14.000 €
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

08 јан 15:39Masa

Kupena od salon se prodolzuva vo dobra sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
08 јан 15:38Prodavam elementi od kujna

Prodavam sadoper so cesma i plakarce. 070 340-124


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

08 јан 11:50KUJNA 2metri

Kujni izraboteni od iverka (kombinacija bela so dab sonoma detali ili...


14.000 МКД
или предлог цена
07 јан 19:55Izrabotka na kujni

Izrabotka na kujni po merka.plakari.rabotni masi.sankovi.detski sobi....


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

07 јан 18:07IZRABOTKA I PRODAZBA NA KUJNSKI TERMO PLOTNI ZA NA ZID

IZRABOTKA I PRODAZBA NA KUJNSKI TERMO PLOTNI ZA NA ZID VO RAZLICNI GO...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

07 јан 17:59PRODAVAM NOVA NEKORISTENA KUJNA KAKO NA SLIKITE

PRODAVAM NOVA NEKORISTENA KUJNA KAKO NA SLIKITE (BEZ UMIVALNIK) SO DI...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

07 јан 17:58KLIZACI VRATI,PLAKARI,MEBEL PO MERKA

Izrabotuvame klizaci vrati,plakari,kujni,komodi,po merka so plocest m...


111 €
или предлог цена
05 јан 20:45Umivalnik

Se prodavaat 2 novi umivalnici malku se udreni na gorniot del


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

05 јан 19:47PRODAVAM NOVA KUJNA NEKORISTENA BELA MAT

PRODAVAM NOVA KUJNA NEKORISTENA BELA MAT (BEZ UMIVALNIK)


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

05 јан 18:05Prodavam presa za isceduvanje sok 1

Prodavam presa za isceduvanje sok - portokal -citron - limon - ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

05 јан 09:55Gorenje Slovenia - Kujnski elementi

Se prodaavat 5 elementi so dimenzii Od koi tri se so dimenzija: Shir...


5.000 МКД
или предлог цена
04 јан 23:38Кујни, комоди, плакари

Правиме кујни, комоди, плакари и останати предмети од иверка и медија...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

04 јан 16:10КУЈНСКИ СЛИКИ / IMAGES KUZHINA / KITCHEN IMAGES

Montirame kujnski satklo so slika na vašiot izbor. So visoka kvalitet...


42 €
или предлог цена
04 јан 13:16Aspirator vgradliv za vo element visac odlicen

Aspiratorot e ispraven


40 €
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

04 јан 12:31Digitalna kujnska vaga

🆕 Ново Дигитална вага за кујна со висока прецизност. Додадете еле...


799 МКД
или предлог цена
03 јан 12:52Trpezariska masa

Se prodava mnogu socuvana trpezariska masa od iverica 157 x 85,so sto...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

02 јан 21:27Daski za hrana

Izrabotuvam daski za hrana vo razlicni golemini i razlicni formi , o...


1.000 МКД
или предлог цена
02 јан 18:47Страна 5 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам