Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
836 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PORCULANSKI SET

Kutahya porculanski set za večeru za 12 osoba. extras; 12 komada ekst...


200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Останато

23 мај 11:19Промовирано

DASKI ZA SECENJE---SERVIRANJE *** 500den

Namalenie na unikatni daski za secenje ili serviranje . Dolzina 40-5...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

13 апр 08:42Кончар Кујнски Бојлер 10л

Исправен, во одлична состојба кујнски бојлер Кончар, капацитет од 10л...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

12 апр 13:00Frizider Beko

Friziderot e maksimalno socuvan, koristen 2 godini.


8.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

11 апр 22:45Zakacalka 60 cm polovna odlicna

Prodavam zakacalka 60 cm siroka boja buka polovna odlicna sostojba .


1.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

11 апр 10:25MASINA ZA SADOVI BEKO DFS 1511

Masina za sadovi Beko dfs 1511 45cm sirina masinata pusta malku v...


2.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Кујна / Останато

09 апр 23:59Viseci elementi za kujna

Viseci element so otvor za bojler simbolicna cena 500 denari Dimenz...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

09 апр 22:23Продавам ШАНК од МАСИВНО ДРВО

СЕ ПРОДАВА! Шанк од масивно дрво, дим. висина 270cm, ширина 170cm, о...


По Договор
или предлог цена
09 апр 21:44Frizider Gorenje

Se prodava frizider Gorenje vo odlicna sostojba! Telefon Vesna 072251...


5.500 МКД
или предлог цена
Струмица

Кујна / Останато

09 апр 15:04Frizideri

Prodavam 1 frizider i 1 zamrzivac vo funkcionalna sostojba 100 eur ...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

09 апр 12:22Masina za sadovi, vodena pumpa, машина за садови

Se prodava polovni delovi od Kandi Masina za sadovi. Termostati, vod...


1 €
или предлог цена
07 апр 19:39kujni

kujni po merka so extra ceni Mnogu izbor na materiali i mehanizmi Di...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

06 апр 18:42kujni

izrabotuvame kujni po naracka profesionalna montaza mnogu izbor na pl...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

06 апр 18:42kujni

izrabotuvame kujni po naracka mnogu izbor na plocesti materiali i meh...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

06 апр 18:42Prodavam elektricni plotni

Prodavam elektricni plotni za sporet plotnite se novi ne aktivirani i...


4.000 МКД
или предлог цена
04 апр 20:48Trpezariska masa

Se prodava mnogu socuvana trpezariska masa od iverica 157 x 85,so sto...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

04 апр 09:03prodavam kujna so sank

kujna visina 84 dolzina 340 sank visina 113 dolzina 210 sirina 60


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

04 апр 07:42SOARE Подлога за маса/ИКЕА

Карактеристики на производот: Материјал: воден хиацинт, безбоен лак ...


360 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

03 апр 12:54Комода ретро

Се продава комода одлично сочувана Стојна 072 762 855


1 €
или предлог цена
03 апр 09:54Mini sporet

Се продава мини шпорет, малку користен. Стојна 072 762 855


3.000 МКД
или предлог цена
03 апр 09:45MIJALNIK

Димезии 80х60×15 см Отвори 36х33х15 см Vo odlicna sostojba.Lesen za m...


1.500 МКД
или предлог цена
02 апр 12:01Plinska boca

Polna dobra plinska boca


1.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Кујна / Останато

01 апр 17:35Mini sporet

Mini šporet ispravno


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Останато

01 апр 15:27Prodavam FRIZIDER za DLABOKO

Prodavam FRIZIDER za DLABOKO marka Gorenje 075-777-590


4.700 МКД
или предлог цена
31 мар 15:48Cesma so protocen bojler

Protocen bojler, cesma... Instant topla voda, vo rok od 3 do 5 secun...


1.199 МКД
или предлог цена
Прилеп

Кујна / Останато

30 мар 10:46Mijalnik

Se prodavat dva mijalnici inox ne osteteni


1.000 МКД
или предлог цена
29 мар 13:39Borner сецко V5

Профи сецко кое треба да го има секое семејство. Сетот се состои од ...


1.990 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

28 мар 12:42Rabotna plotna egger H3730

Se prodava rabotna plotna egger H3730 nova nekoristena 165cm


3.000 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

28 мар 09:24Кујни и плакари по мерка

Изработка на кујни и плакари по мерка и Ваш избор од најквалитетната ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

28 мар 08:17Profesionalno farbanje na medijapan (mdf) furnir

Vrsime profesionalno farbanje na medijapan - furnir isto kako i negov...


35 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

27 мар 13:34Nisko montazen bojler 8L Metalac.

Nisko montazen bojler 8L Metalac.


2.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Кујна / Останато

24 мар 15:26Нов садопер Алвеус

Продавам нов садопер, Галео 30, програма на Алвеус-Словенија (се уште...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

23 мар 22:36Се продава електричен шпорет, elektricen shporet

Се продава електричен шпорет Не многу користено. Цена 8000 ден. ...


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

23 мар 17:30Se prodavaat!

se prodavaat,dobro socuvani Kontakt tel 070 352 058


По Договор
или предлог цена
23 мар 13:36Tons ceshma zidna protocna slavina 3kw

TONS Чешма ѕидна со проточен бојлер (8673) Карактеристики на произ...


1.400 МКД
или предлог цена
21 мар 16:20Mašina za seckanje meso salami kaškaval

Vo ispravna sostojba


150 €
или предлог цена
Куманово

Кујна / Останато

20 мар 10:28Се продава кујна!

Се продава целосна кујна. Кујната е прикажана на сликата доаѓа без ел...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

18 мар 20:23Prodavam kujna socuvana 5 000d

Prodavam kujna socuvana 5 000d tel 078 442 679


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

18 мар 06:53Sadoper Dupli

Socuvan Sadoper Dupli


1.000 МКД
или предлог цена
Сарај / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

17 мар 10:18Детско столче за покачување, кула за учење од Quercus & Sin

Набљудувачка кула за деца кои сакаат да се присутни во работите што с...


6.000 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Кујна / Останато

14 мар 13:45NOVA KUJNA 160CM

Se prodava nova kujna so dolzina od 160cm, sostavena od cetiri elemen...


14.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

14 мар 12:19Страна 6 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам