Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
839 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Visoko montazno boljerce

Se prodava visoko montazno boljerce 10L.


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

10 јан 16:38Cesma za vo kujna

Prodavam italjanska ceshma za vo kujna so 7 godini garancija. Cheshma...


2.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

10 јан 11:12Sadoper (lavabo) za kujna

Rosfajt Novo


20 €
или предлог цена
09 јан 18:20Plinski sporet

Se prodava,ednoto e neispravno,koj znae da go napravi(cenata e bez bo...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

09 јан 12:50Masa

Kupena od salon se prodolzuva vo dobra sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
08 јан 15:38KUJNA 2metri

Kujni izraboteni od iverka (kombinacija bela so dab sonoma detali ili...


14.000 МКД
или предлог цена
07 јан 19:55Izrabotka na kujni

Izrabotka na kujni po merka.plakari.rabotni masi.sankovi.detski sobi....


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

07 јан 18:07IZRABOTKA I PRODAZBA NA KUJNSKI TERMO PLOTNI ZA NA ZID

IZRABOTKA I PRODAZBA NA KUJNSKI TERMO PLOTNI ZA NA ZID VO RAZLICNI GO...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

07 јан 17:59KLIZACI VRATI,PLAKARI,MEBEL PO MERKA

Izrabotuvame klizaci vrati,plakari,kujni,komodi,po merka so plocest m...


111 €
или предлог цена
05 јан 20:45Umivalnik

Se prodavaat 2 novi umivalnici malku se udreni na gorniot del


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

05 јан 19:47Кујни, комоди, плакари

Правиме кујни, комоди, плакари и останати предмети од иверка и медија...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

04 јан 16:10КУЈНСКИ СЛИКИ / IMAGES KUZHINA / KITCHEN IMAGES

Montirame kujnski satklo so slika na vašiot izbor. So visoka kvalitet...


42 €
или предлог цена
04 јан 13:16Aspirator vgradliv za vo element visac odlicen

Aspiratorot e ispraven


40 €
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

04 јан 12:31Daski za hrana

Izrabotuvam daski za hrana vo razlicni golemini i razlicni formi , o...


1.000 МКД
или предлог цена
02 јан 18:47Prodavam KUJNA so Shank polovna i eftina

Prodavam KUJNA malku koristena so tri strani i dimenzii 240X250 druga...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

31 дек 21:12Drobilka-dispozere za otpad-sifon za lavabo (mijalnik)

Elektricna drobilka-dispozer (melnica) za otpad-sifon za mijalnik. Pr...


18.000 МКД
или предлог цена
30 дек 17:10KLIZACI VRATI,PLAKARI,MEBEL PO MERKA

Izrabotuvame klizaci vrati,plakari po merka so plocest materijal Te...


111 МКД
или предлог цена
30 дек 15:42Цедилка ситна

Ситна цедилка


290 МКД
или предлог цена
Кочани

Кујна / Останато

29 дек 15:17Umivalnik za abdesana

Se prodava poloven umivalnik 800x600 Tel. 077 749 144


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Кујна / Останато

29 дек 14:12Високо квалитетни кујни, од елементи и оков до монтажа

Побарајте понуда и добијте цена за изработка по ваша желба и мерка. ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

26 дек 09:12Астал за кујна

Астал за јадење донесен од Австрија користен само месец дена з...


300 €
или предлог цена
24 дек 17:05Inventar

Dva troseti,masa drvena kujnska masa so 6 stolici regall drven,elektr...


500 €
или предлог цена
Кичево

Кујна / Останато

24 дек 15:03Kujni po naracka so 3D Dizajn

Изработуваме кујни по нарачка, како и сите други видови на плочест ме...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

23 дек 18:30Kujna

Se prodava kujna poedinecni elementi,malku koristena,dosta zacuvana.S...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

23 дек 18:14Se prodava bojlerce KONCAR 10 l.i baterija Rosan.

Se prodava niskomontazno bojlerce Koncar od 10l i baterija za umivaln...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Кујна / Останато

20 дек 18:12FRIZIDER

Se prodava Frizider so 3 fioki za dlaboko zamrznuvanje,vo ispravna so...


5.000 МКД
или предлог цена
19 дек 13:30Se prodava Kujna

Se prodava kompletna kujna so site elementi, umivalnik, slavina, elek...


730 €
или предлог цена
19 дек 01:30Masina za sadovi, vodena pumpa, машина за садови

Se prodava polovni delovi od Kandi Masina za sadovi. Termostati, vod...


1 €
или предлог цена
15 дек 08:36Ѕидна батерија со две црева

Ѕидна батерија со две црева за висок притисок или проточен бољер


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

14 дек 15:28Perfektno socuvana neupotrebuvana kujna bez aparati i plotna

Prodavam perfektno socuvana kujna bez aprati u plotna. Kujnata e kori...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

14 дек 13:56STOL

Se prodava Stol- 1 na Br. Cena 1200 den. Kontakt mob. 078473320


1.200 МКД
или предлог цена
12 дек 19:52Komplet Kujna tus kabina ormar

Komplet kujna Aspirator Koplet tus kabina Tus


230 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

12 дек 12:43Bojler 8l Gorenje so plasticen kazan

Бојлер за кујна, Gorenje 8L со пластичен казан. Исправен грејач и тер...


1.200 МКД
или предлог цена
11 дек 11:52PROTOCNA CESMA - BOJLER

NOVI PROTOCNI CEMI BOJLER SO JACINA OD 3 KW TOPLA VODA ZA NEKOLKU SEK...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

11 дек 09:52Malo bojlerce

Se prodava bojler od 10l za vo kujna.Malku koristeno.


1.850 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

09 дек 00:40Bojler 10l Koncar komplet so baterija AEG

Кончар 10L класика. Исправен грејач и термостат. Високо монтажен. Евт...


1.500 МКД
или предлог цена
07 дек 17:42Avent готвач на пареа 4 во 1

Користен 2 години за подготовка на храна за бебе и дете. Апсолутно ис...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

06 дек 08:06Kujna drvena vo ispravna sostojba

Kujna drvena vo ispravna sostojba 2m dolzina so gratis cesma deliman...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

05 дек 17:30Izrabotka na kujni, plakari.

Izrabotivam mebel: kujni, plakari , spalni, komodi, detski. Se po m...


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

04 дек 13:28Изработка на кујни, плакари и селаков мебел

Томислав,075 495 182


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

03 дек 14:11Страна 8 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам