Цела Македонија
                   
4484 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes 814 kiper so kran

Mercedes 814 kipper so kran Info na tel 077806403


11.000 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 13:00Промовирано

Se prodava Scania R420 euro5

Prodavam Scania R420 euro 5 2006 godina. so adblue Napraven servis ...


9.000 €
или предлог цена
- 36 % Попуст
14.000 €
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

21 ное 19:46Промовирано

MAN TGA XXL 460 Tandem Euro 3 top sostojba

Se prodava Man TGA XXL 460 tandem vo odlicna sostojba so odlicni gumi...


10.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 €
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

25 ное 22:27Промовирано

MAN so kran kiper

2002 god


3 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 14:50Vollvo tandem euro 5 2007 god

So prikollka tandem mozhe i posebno 2002 god


5 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 14:50Tandem prikollka dvo osovonka

2002 god


2 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 14:49Mersedes kiper 1628 kiper82 god

Kiper mejler


2 МКД
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 14:49MAN so kran kiper

94 god


6 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 14:49MAN TGL 12.180

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:40Mercedes Atego 816 2010god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MERCEDES ATEGO 816 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:40MAN TGL 8.180 2011god

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:40Volvo FH13 460 EURO 5

Se prodava kamion: - Volvo FH13 460. - 10/2010 godina proizveden. ...


19.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 14:06SCANIA R490 EURO 6 SHOWTRUCK 2014!

Top sostojba so mnogu dodatna oprema


39.999 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 13:58SCANIA R580 EURO 6 2014!

Top sostojba. Za kesh ima extra cena.


45.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 13:58SCANIA R520 V8 EURO 6 2014 MEGA!

Top sostojba


43.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 13:58Mercedes Vario 818 so prikolka

Mercedes Vario 818 so prikolka Dolzina -6.45m Visina-2.6m Godina n...


18.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Денес 13:53MAN 15.29 TGM EEV KLIMA RAMPA

MAN 15.29 TGM so klima i rampa. godina 2012 nosivost 8500kg so kli...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Денес 13:53TAM 80T50

Se Prodava Tam 80t50 Godina na proizvodstvo 1989 Novi Gumi Vo İsprav...


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

Денес 13:21Delovi za Daf xf

Delovi za Daf xf105 i xf95


1 €
или предлог цена
Велес

Камиони

Денес 13:20Daf xf

Delovi za daf xf105 2010god,Slikite se od kamionite Imam delovi i za...


1 €
или предлог цена
Велес

Камиони

Денес 13:20VOLVO FH 460 TOP...

SAMO VLEKAC Volvo 2005 euro 3 registrirano Novi Akomulatori so site n...


14.900 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 13:09GUMI 385/65/22.5 kelly

Novi 2000 km vozeni


650 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 13:08Man 8.210 tgl 2007g slep.....zamena

Man 8.210 tgl 2007g Specijalno vozilo slep...vlecna sluzba Oprema fu...


19.900 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 13:06Kamion prevoz niz cela Makedonija

Vrsime selidba na stanovi kuqi kancelarii i drugo.. isfrluvame gradez...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 13:00Mercedes 814 kiper so kran

Mercedes 814 kipper so kran Info na tel 077806403


11.000 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 13:00Аголници , Шпанери и АДР - Даски - @TruckAccesoriesM

Нови Производи , @TruckAccesoriesMK - Камионска Галантерија - Аголни...


По Договор
или предлог цена
Радовиш

Камиони

Денес 13:00ASTRA HD7 Mikser Pumpa (8m3 mikser i 28 pumpa)

Се продава Astra HD7 Миксер пумпа со Cifa Миксер за бетон 8м3 и пумп...


34.700 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

Денес 13:00MAN TGA 18.400 i KRONE SDP 27

PRODAVAM MAN 18.400 - 2007 GODINA EURO 5 VO ODLICNA SOSTOJBA, POMI...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 13:00SCANIA EUR.6/2013 GOD I SCANIJA EUR.6/2014

-Scania EUR.6 Ednata e 2013 a drugata 2014 -Registrirani do 01-09...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Камиони

Денес 13:00SE PRODAVA VOLVO 420 EEV 2012 GOD. REG.SO NOVI GUMI

volvo fh 420 euro 5 EEV 2012 godina - mega generaleno servisiran i re...


20.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

DAF XF 106.460 -14 RETARDER

Se prodava DAF XF 106.460 10/2014 godina, euro 6 so avtomatski menuva...


28.500 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 12:53DAF XF 105.460 -11 RETARDER + KRONE -09

Se prodavaat: -DAF XF 105.460 11/2011 godina, EEV so avtomatski menu...


16.500 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 12:53Kamion Daf

Se prodava Daf vo odlicna sostojba,servisiran,registriran.070994227


6.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Денес 12:52Kamionska Galanterija

Retrovizori-Stopovi-Zmigavci-Gabaritni svetla-Gabariti led, Rotacion...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Денес 12:50Lanci za sneg za kamion

Lanci za sneg za kamion Dva kompleti


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 12:47  НОВ ОГЛАС

Miler Kiper Sanduci

Miler Kiper sanduci razni dimenzii ... 3.20/2.30 orginal za Mercedes...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:31MAN TGL 8.180

Man vo ekstra sostojba 2008god so (spera) i so 6 novi gumi pali vozi....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:31DELOVI ZA DAF!!!!

SE PRODAVAAT DELOVI ZA DAF KAMIONI POVEKE INFO NA TEL 078 288 012


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 12:22ADR DASKI KAISI RACKI GUMI AGLI DASKA SNAPERI SAJLA

Se prodavaat ADR daski novi I polovni Kaisi so dolgi racki kratki...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Камиони

Денес 12:18VLECNA SLUZBA ZA KAMIONI-TOVARNI VOZILA - SLEP SLUZBA

VRSIME PREVOZ NA TOVARNI VOZILA VO MK I STRANSTVO 24/7 ISTO TAKA PRIK...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 12:18MAN TGX 18.440 2009g

Se prodavat moze komplet i odelno: MAN TGX 18.440 2009g Registriran...


23 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 12:13MERCEDES ACTROS 2544 2010g

MERCEDES ACTROS Tandem 2010g Registiran 21.06.2023 Vo odlicna sosto...


20.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 12:12MAN TGX 18.440 2010g

Se prodavat MAN TGX 18.440 2010g Mega Registiran do 11.03.2023 SC...


23 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 12:12Страна 1 од 113

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам