Цела Македонија
                   
4542 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGA 8x4

Kamionot e vo odlicna sostojba, manuelen menjac, Hyva kiper sistem i ...


35 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 18:19НОВ ОГЛАС
Промовирано

KRAN MARCHETTI 80 t 42 m

Prodavam AUTO KRAN ITALJANSKI MARCHETTI 80 t 42 m Godina : 199...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

17 јан 14:08Промовирано

Kamion prevoz niz cela Makedonija

Vrsime selidba na stanovi kuqi kancelarii i drugo.. isfrluvame gradez...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

Stranici kanati za kamion kiper

Stranici kanati za kamion kiper Dve stranici I zadna stranica 460 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Вчера 08:26Kabli za struja. Kabli za ABS za kamion

Prodavam kabli za kamion za prikolica novi I polovni. skania I vapco ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Вчера 08:26MAN TGA460 I MAN 18.463 So poluprikolki

Man tga 460 - 2001 godina Man 18.463 - 2002 godina Za poveke info...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

Вчера 08:19Scania 142M Kiper so prateca

Kamionot e mnogu malce vozen vo odlicna sostojba 420ks Za poveke in...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

Вчера 08:19TRASPORT utovar,istovar so kran digalka i kiper 070-976-418

Transport so kran i kiper niz cela makedonija Montiranje na reklami ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 08:15TRASPORT utovar,istovar so kran digalka i kiper 070-976-418

Transport so kran i kiper niz cela makedonija Montiranje na reklami ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 08:14Gumi 315/70/22.5 michelin

4 gumi michelin germanski protekt


24.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 07:29Se prodavat scania i daf furgon

Septidavat scania i daf furgon so rampa info na tel 070210913


12.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 07:23MaN 8.150

Се продава MAN 8.150 год.2010 во без прекорна состојба до регистрациј...


14.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 07:23Кипер сандук за четири осовинец

Се продава кипер сандук 18 м3 железен во ногу добра состојба со цилин...


7.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 07:23MAN TGL 12220 2011GOD.

Kamionot e spremen za rabota. Tovaren prostor 7.2x2.5x2.7 Registrir...


13.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 07:16Fiat Ducato 2.3 120 Maxi

Voziloto e vo odlicna sostojba 2009 godina so patnici plus tovar cena...


8.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

Вчера 06:40GALANTERIJA ZA TOVARNI VOZILA

Галантерија за товарни возила: фарови, магленки, стоп светла, габари...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Камиони

Вчера 02:36SCANIA 6X4 KIPER 15m3

Scania r480 2008 godina so fabricki kiper. Kamionot e vo perfektna ...


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

Вчера 00:47Volvo FH12 EURO 6 2015,I SCHMITZ

Kamionot e 2015god,ima pominato 750 000km smeneto na nego site filtri...


55.000 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

27 јан 23:33DOBOSI OD KAMJON 35KA

Edniot e skoro nov a odgovara i na aftobusi Imam i raketa od kamjon...


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

27 јан 23:12MENUVAC OD 508D

MENJACOT E SO 5 BRZINI KOMPLET SO LAMELA POTISNA DRUGLAGER I ZAMAEC ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

27 јан 23:11Michelin gumi

385 55 22.5 dve gumi Michelin vozeni predni dobra sostojba ne se lepe...


80 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јан 23:02IVECO EUROSTAR -01

Iveco EuroStar 2001 godina Euro 3 avtomatik so retarder. Vo dobra sos...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

27 јан 22:16Prodavam polovni AKUMULATORI za kamioni, avtobusi, viljuskar

Prodavam polovni no ispravni akumulatori za kamioni avtobusi viljuska...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

27 јан 21:31Volvo FL 240 (Ne Atego, TGM, LF)

Volvo FL 240 Proizveden - 2007 god Dozvolena nosivost - 9360 kg Mo...


14.500 €
или предлог цена
Радовиш

Камиони

27 јан 21:07Scania kiper

Scania 112 kiper orginall 16 m3


По Договор
или предлог цена
Куманово

Камиони

27 јан 20:51Mercedes 41 44 wecsel sistem

Info na 078666331 Goran Info na 078666331 Goran Info na 078666331 G...


По Договор
или предлог цена
Виница

Камиони

27 јан 20:50Hiab 1165 --- 6tona

Kran Hiab 1165 , 6 tona se dve izezi na hidraulika plus dve racni 12 ...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

27 јан 20:47MAN 19.343 so Kran Effer E150

Se prodava kamion Man 19.343 1996 god so Kran Effer E150 4s so 4 izle...


19.900 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

27 јан 20:47man zamena za kola

kamjonot e vo odlicna sostojba moze zamena za kola


7.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.400 €
Струмица

Камиони

27 јан 20:00Meiller Kipper 4,80

Meiller Kipper 4,80


987.654.321 €
или предлог цена
Струга

Камиони

27 јан 19:59Crevo vozduh kamion

Crevo so pistolce za kamion.


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

27 јан 19:56Kipper ATEGO 818

2002 godina, Euro3, reg.do 9/2023, nosivost 5400kg, 2federi napred 3...


14.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Камиони

27 јан 19:17Sanduk man mercedes iveko

Сандукот е во одлична состојба со димензии: Должина. 5.65 Ширина. ...


800 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

27 јан 18:13Carnel

2008 registriran bez nadgradba 29 m3 so nadgradba 50 m3 n...


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

27 јан 17:28Man 8 180

Man uvezen 2009 sper na federi


11 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

27 јан 17:28Man Top Sostojba

Kamjonot e registriran ima cela godina registracija do 24-12-2023 pal...


7.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.400 €
Струмица

Камиони

27 јан 17:18Gumi so bandazi

Se prodavaat gumi so bandazi za kamion Dimenzii: 315/60 R22.5 Cena:...


250 €
или предлог цена
Крива Паланка

Камиони

27 јан 17:07MAN TGA 410-CARNEHL 37KUBICI

*MAN 2001 godina registriran so zelen karton novi diskovi novi plocki...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јан 17:02Digalka Kran Utovar Istovar i Transport na Sekakva Roba

Vrsime sekakov prevoz i usluga so avto kran digalka -Pesok -Tampon ...


9 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

27 јан 16:41Iveco Delovi

Nema samo menjac. LICE ZA KONTAKT 071 340 872 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јан 16:20prodavam scania cisterna 2002 god 13 tona

prodavam scania cisterna 2002 godina 13 tona moze zamena so vozillo


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

27 јан 16:00Menuvac Menjac za Mercedes 12.13

Menjacot e vo ispravna sostojba...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

27 јан 15:53CISTAC ZA SNEG

3 TEL 071222007


1.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

27 јан 15:40Страна 4 од 114

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам