Цела Македонија
                   
36164 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes C220

Se prodava mercedes C220 2012 godina mnogu zacuvan. 4 novi Good Year ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 €
Прилеп

Автомобили

13 дек 21:16Промовирано

RENAULT CLIO III 1.5 DCI-50KW-REDIZAJN-MODEL 2010!!149.000KM

RENAULT CLIO 1.5 DCI--50KW--EURO 5 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO ...


4.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:35Промовирано

AUDI A4 2,0 TDI / 190KS

AUDI A4 VO ODLICNA SOSTOJBA, 2.0/190KS, 2014 godina 12ti mesec, EURO ...


13.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

27 јан 13:52Промовирано

Peugeot 206 1.6 Hdi 2005

Se prodava Peugeot 206 1.6 Hdi 2005ta godina poradi zaminuvanje vo s...


2.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 15:35GOLF 7 2.0 TDI 2015god. NE UVEZEN

GOLF 2.0 TDI 150ks REGISTRIRAN DO 01.11.2023god. POMINATI 234.000 K...


15.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 15:35MERCEDES GLE350CDI COUPE AMG PREMIUM

Mercedes gle350cdi coupe amg premium 190kw 258ks Full oprema Servisn...


61.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:35LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 2.2 190KS

Land rover range rover evoque 2.2 dizel 140kw 190ks avtomatik Henon ...


21.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:35MERCEDES A180CDI 80KW 110KS EHTRA

Mercedes a180cdi 80kw 110ks 6-brzini Kozen salon sportski Komandi na...


13.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:34GOLF 7 1.6 TDI 105KS HIGHLINE FULL

Golf 7 1.6 tdi 77kw 105ks 2013 godina blue motion Klimatronik Recaro ...


11.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:34GOLF 1.6 TDI 105KS 2012 GODINA EHTRA

Golf 6 posledna serija 1.6tdi 77kw 105ks Klima Al.bandasi so novi z...


8.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:34GOLF GT SPORT 1.9 TDI 6 BRZINI FULL

Golf gt sport 1.9 tdi 77kw 105ks 6-brzini Klimatronik Tempomat Elekt...


6.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:34FORD C-MAX 1.6 HDI 66KW 90KS

Ford c-max 1.6 hdi 66kw 90ks Klimatronik El.stakla Centralno so dalec...


4.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:34BMW 320D 150KS 6-BRZINI FACELIFT

Bmw 320d 110kw 150ks 6 brzini Al.bandasi Klimatronik Radio usb At...


3.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:34LANDROVER FREELANDER 2.0 DIZEL STRANSKI TABLI

Land rover freelander dizel 82kw 113ks 2000 kubika TD4 Motor Ispravn...


71.800.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:34# VW GOLF 5 2.0 FSI ODLICEN***

VW GOL5 2.0 BENZIN,KOLATA E PROIZVEDENA 12 . 2004 G.PERFEKTNO SOCUVAN...


5 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:33SEAT IBIZA SPORT 1.9 TDI 101 KS PERFEKTNA

SEAT IBIZA 1.9 TDI 101 KS 2007 GOD PERFEKTNA SOSTOJBA UVOZ 🇫🇷 ...


3.950 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 15:33SEAT IBIZA FACELIFT 1.2TDI 75KS ECOMOTIVE-2013 !137 000 KM!

SEAT IBIZA FACELIFT 1.2TDI 75KS ECOMOTIVE-2013 REGISTRIRANA CELA GOD...


6.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 15:30Citroen c5 2.0 hdi 2002

Se prodava citroen c5 2.0 hdi 2002 godina 80 kw Reg do 03.2023 ...


1.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.700 €
Сарај / Скопје

Автомобили

Денес 15:30Bmw 520d f10 full oprema mozna zamena

Se prodava BMW F10 520 D 2011 godina Racen menuvac 6brzini Head up...


15.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 15:29BMW 318 dizel 2008 godina

BMW 318 DIZEL 143ks SERVISIRANO REGISRTIRANO DO 09 MESEC 2023 GODIN...


7.300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 15:29Passat 2.0 170hp 2007

Kolata e vo odlicna sostojba, napraven kompleten servis, reg do mart ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:29Audi a6 2.5 180ks quattro

Registrirana so zelen karton. Napraen e golem i mal servis i servis n...


2.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:28Peugeot 206CC 2.0 S-16

Продавам Peugeot 206CC 2.0 S-16 Многу зачувано возило, редовно сер...


3.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 15:27Se prodava mercedes-benz

Se prodava mercedes-benz napraven servis 4 dobri gumi M+S greaci na s...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:27Se prodava bmw 118d 2006

Golata se prodava mozet zamena so moja doplata za pogolema mozet da...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 15:25Bmw e60 525d 177ks full oprema cena 6800ey

Bmw e60 525d 177ks full oprema realni km odrzuvano zavedeno so faktur...


6.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 15:25TOYOTA AYGO,1.0 BENZIN,2008

Toyota Aygo 1.0 benzin,2008 god,50kw. Oprema: A/C klima ABS kocnici,E...


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:24Fiat Sedici 2.0 136 ks Terenec 4x4 na 118.000km

Se prodava Terenec Fiat Sedici 2.0 JTD 136 ka 4x4 na 118. 400 km Pro...


7.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:23VW Passat B8 4motion F1 DSG

Se prodava VW Passat B8 2.0 TDI 4motion 190hp 2015 godina Avtomatski...


21.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 15:23Ford Fokus 2011 1.6 Dizel

Ford Fokus Godina 2011 KIlometri 200 000 Servisna Kniska Visoko...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:22Golf 5 plus 1.9 TDI

Prodavam golf 5 plus uvezen iz slovenia kola vo odlicno sostojba 1.9 ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:21Audi A3 1.9 TDI Coupe 2007

Audito e vo odlicna sostojba ne e korozirano niti ima pokazano nitu p...


5.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.700 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:21BMW X3 3.0 X DRIVE

Џипот е во одлична состоја.. Највисоко ниво на опрема навигација функ...


7.650 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:20Skoda Fabia 1.4 TDI

Колата е во перфектна состојба Километри реални проверка било каде...


3.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:20LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE OPREMA 2015 GODINA MOTOR 2.0. 150 K.S...


28.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
28.600 €
Денес 15:19Fabia 1.2 prv sopstvenik

Fabiata e od porshe mk full oprema start stop radio so tac gole...


555 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 15:19ALFA ROMEO GIULIETTA

Se prodava prodava Alfa Romeo Giulietta 2010 godina, 1.6 jtd 105 konj...


7.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 15:16BMW 118D 2008/2009 Facelift

START STOP SISTEM - TEMPOMAT - PARK SENZORI - ALU BANDAZI - KLIMA...


5.300 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.900 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 15:16POLO FOX NA DELOVI 1.9 DIZEL

POLO 1.9 OBICEN DIZEL SO SERVO VOLAN MOTOR MENUVAC ISPRAVNI NA DELOVI...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 15:15NISSAN PIXO 1.0 BENZIN 50KW PUREDRIVE NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2011-TA (EURO 5) STANDARD KILOMETRAZA 170 000 KM. ORGINAL SO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:15Seat Ibiza 1.2 A-Test Plin -2004G.

Продавам Сеат Ибица, 1.2 бензин со Атестиран плински уред, произведен...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 15:14  НОВ ОГЛАС

Audi

Prodavam audi a3 vo super sostojba dopolnitelno davam 4 zimski gumi s...


2.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:13RENAULT MEGAN 2

Prekrasen karavan Renault megan redizanj 1.5 dci 78 kw 106 ks socuvan...


3.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:13Страна 1 од 905

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам