Цела Македонија
                   
36089 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES C200 AVTOMATIK

Se prodava Mercedes c200 avtomatik, 2001 godina vo dobra sostojba so ...


3.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

03 фев 17:26Промовирано

Se prodava! mini cooper s 1.6benzin

Se prodava mini cooper s 1.6benzin 163ks. -napraven mal,golem servis...


3.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

02 фев 11:13Промовирано

SKODA FABIA 1.2TSI 63KW2015/2014 NOV UVOZ SVAJCARIJA

- SKODA FABIA 1.2TSI GOLF 7 MOTOR SO REBRAST KAIS, 4 CILINDRI 63kw (...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

01 фев 10:41Промовирано

Yugo 55

Se prodava yugo 1996 pali vozi so piln pez ates


250 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Вчера 20:30Peugeot 308 SW

Peugeot 308 SW Godina 2008 Pom. km.200500 Registirana:10-2023 4 novi ...


1 €
или предлог цена
- 80 % Попуст
5 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 20:30NISSAN PATHFINDER 2.5 DIESEL

Nissan pathfinder 2.5 disel manuelen menuvac reduktor brzi spori, 7 s...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:28Peugeot 508

Peugeot 508 thp 1.6 156ks Купена од еуроипекс 150000км со сервисна к...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:26FIAT DOBLO 1.3 m-jet 2012

Se prodava Fiat Doblo 1.3 multijet Godina 2012 Registrirano do 06.20...


4.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:24Mercedes E280 AvantGarde

Автомобилот е донесен од Германија со возење. >Први газди во Македон...


5.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:18***FORD EXPLORER***4.0-V6 MOZNA E ZAMENA

DZIPOT E VO ODLICNA SOSTOJBA BESPREKORNO ZAPAZEN SO DVA PARA BAND...


11.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:18VW TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA

EXTRA TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA SERVIS MASLO FILTRI REBRASI REGI...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 20:17Se prodava citroen Jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen Jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw prv sopstvenik dobr...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:17VW TIGUAN 2010god..2.0tdi 4x4Motion

Se prodava Tiguan 4x4 2010god 2.0tdi so 216.000km pominati MOTOR I...


12.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.100 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:17audi a3 1.9 90ks perfektna sostojba

Se prodava audi a3 1.9 tdi 90ks Full registracija, servisirano Od...


2.250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 20:16Audi a3 1.9 110 moze zamena

Vo odlicna sostojba moze zamena


2.399 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

Вчера 20:15Passat 2.0 DSG MOZE zamena

Vo odlicna sostojba Bez dodatni vlozuvanja


5.199 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

Вчера 20:15Golf 4 116 PD moze zamena

Vo odlicna sostojba moze zamena


2.850 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

Вчера 20:15Се продава ПМВ Хонда Цивик 2005година

Се продава патничко моторно возило во добра состојба марка Хонда Циви...


2.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.700 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 20:13audi a4 1.8t quattro

odlicno servisirano,so dva para bandasi,novo maslo,nov antifriz,smene...


2.700 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 20:12Santa Fe 4x4 2.2Crdi Automatic

-Dzipot e vo odlicna sostojba ; -Servisiran na vreme ; -4x4 ispravn...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 20:11OPEL ASTRA

Se prodava opel astra j 1.4 turbo vo odlicna sostojba so pominati 350...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:10Honda CR-V 2.0 benzin/plin 4x4 - Moze Zamena

-4x4 Honda CR-V 2.0 benzin/plin a-test, -Registriran cela godina 01.2...


3.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:09Bmw 520d f10

Se prodava BMW F10 520 2011 godina Racen menuvac 6brzini Head up d...


15.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 20:09BMW 118d

Napraven servis Start-stop El.na stakla El.na retrovizori Komandi...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:09Fiat G.Punto 1.4 benzin plin

Grande punto 1.4 2006 god. 57kw 77ks Ates plin Reg.15.06.23 Kl...


3.750 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:07Ford fokus 2.0 tdic

Ispraven top stegnat na vozna Nema vlogovi po nego Kontakt samo na t...


1.400 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Вчера 20:05Touran 1.9 tdi 74kw 7 sedista

Prodavam odlicen touran 1.9 tdi 74kw. Kolata e servisirana so ulje fi...


4.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:03Bmw 318 dizel 2008 god top

Se prodava BMW Dvd Ksenon farofi Novi gumi 17. 245 Cipuvano ...


7.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 20:03Volkswagen Caddy Maxi 2012 bluemotion

Volkswagen Caddy Godina:2012 Motor: 1.6TDI 102hp Oprema: -Bluemot...


10.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 20:01Se prodava Ford Fiesta 2016

Se Prodava Ford Fiesta 2016 1.5 TDCi. Kolata ne e uvezuvana, kupena ...


10.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:00VOLKSWAGEN FOX 1.4 TDI KLIMA

Volkswagen FOX 1.4 TDI 51KW/69 KS KLIMA SERVO ESP ABS ZIMSKI G...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.390 €
Струмица

Автомобили

Вчера 19:59RENAULT MEGANE CABRIO KARMAN

Renault Megane II Karmann 1.9 dci 96kw/131 ks 2007 god Registriran...


3.500 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 19:59FIAT BRAVA 1.6 benzin/plin 103 ks 1996 KLIMA!Registrirana

Se prodava FIat Brava. 1.6 103 ks 1996godina benzin/plin ...


111 €
или предлог цена
Вчера 19:58PEUGEOT 308 1.6 GT TURBO

Za poveke informacija 078/317/287


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

Вчера 19:57Audi A3 1.9 TDI

Prodavam Audi A3 1.9 TDI 77kw vo Odlicna sostojba so Full Oprema: Kl...


3.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 19:54Se prodava Bmw X3 Bg registracija

Se prodava Bmw X3 na bugarski reg tabli Novi gumi ( zimni ) Nov aku...


3.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:52BMW 2.0 118D FACE LIFT 2008 GOD EKSTRA

SE PRODAVA BMW 1 SERIJA 118D 143ks FACE LIFT E87 AVTOMOBILOT E VO EKS...


6.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.650 €
Битола

Автомобили

Вчера 19:51AUDI A3 2.0 TDI 140ks

AUDI A3 2.0TDI 103KW 140KS 2004G 6BRZINI KLIMATRONIK REG CELA GOD...


3.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:50Opel corsa

Se prodava ekononicno vozilo i lesno za upravuvanje .napraven e servi...


3.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 19:49Golf 7

Se prodava golf 7, prv gazda kupen od porsche mk, za poveke info jave...


14.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:48Wv Sharan United oprema CH uvezen TDI

Prodavam mnogu socuvan wv sharan 2.0 tdi 103kw -140 ks vo pervektna s...


7 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 19:45Seat Leon 1.9TDi 105hp 2009g SPORT FACELIFT

SEAT LEON 1.9TDi 105hp 2009g SPORT FACELIFT KOLATA E MAKSIMALNO S...


6.590 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 19:43KIA SOUL 1.6CRDi 94kw UNIKAT

KIA SOUL 1.6CRDi 94kw 2009g UNIKAT🍬🍬 MAKSIMALNO SOCUVANA, 100% R...


5.990 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 19:43Страна 5 од 903

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам