6952 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Studiski mikrofon komplet so 7 elementi

NOVOGODISEN POPUST!!!!!!!!!!!!!!!!NOV voopsto nekoristen TOP studiski...


50 €
или предлог цена
21 мар 13:19Промовирано

Harmonika - Paolo Soprani

Harmonikata e vo odlicna sostojba 120 Basa 7 registiri. Perfektno e g...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Денес 21:50GRAMAFON MARANTZ TT120 TOP, SO NOVA IGLA AUDIO TEH. AUTOMAT

TOP GRAMAFON MARANTZ TT120 AUTOMATIC AUTO RETURN, TURNTABLE TT120 SO...


70 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

Денес 21:50Prodavam kLarinet

Prodavam drven kLarinet Buffet 12 od postarite modeLi bez burence vo ...


1 €
или предлог цена
Денес 21:30Prodavam gitara

Prodavam gitara vo odlicna sosTojba.cena2000 den.moze zamena za harmo...


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
Денес 21:30SLUSALKI SONY NOVI NE KORISTENI

SLUSALKI NOVI SONY KUPENI VO USA 120 $ SE PRODAVAAT NA POLA CENA.NEVE...


2.800 МКД
или предлог цена
Денес 21:25Prodavam detcka Violina

prodavam detcka violina so kufer model 1/2 mnogu zapazena za po veke ...


Денес 21:07Pioneer EFX-500 Performance Effector

Prodavam odlicno socuvan Pioneer EFX-500 Performance Effector. Inf...


150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

ДЈ Опрема

Денес 19:17SID AUDIO PROCESOR ZA ZVUK

Se prodava socuvan i celosno funkcionalen procesor za zvuk. Povekj...


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Денес 19:17GITARSKO POJACALO I PROCESOR KORG KOMPLET

Komplet se prodava prakam i po kargo.


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 19:14harmonika (Delicia)

Хармониката има 60 баса за почетници погодна


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:49Stega za klarinet, metalna Oleg Olegature

Stegata e skroz nova i neupeotrebuvana, kupena vo Amerika, americki b...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:42Acusticen bass

Takamine-bas gitara so vrven kvalitet .zvuci odlicno na ozvucuvanje a...


Денес 18:16Mandolini

Stari i dobro socuvani mandolini. Stimat mnogu dobro, novi zici.


Денес 18:15Ariana klasicna gitara

Solidna gitara so plasticni zici, odlicno stima so dobar ton. Ima odl...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:15Klarinet Cheshki vo odlicna sostojba

Prodavam Cheski klarinet Special odlicno zacuvan Cena po dogovor


300 €
или предлог цена
Денес 18:12Bass pojacalo IBANEZ SWX65

Prodavam malku koristeno bass pojacalo IBANEZ SWX65. Pojacaloto e kak...


11.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:47NOVA kompaktna 4-kanalna mikseta so bloutooth...

Nova 4-kanalna mikseta so mp3 player,Bluetooth, efekt DELAY,EQ,izlez ...


2.800 МКД
или предлог цена
Денес 17:47Se prodava mnogu socuvano piano Riga

_


1.000 €
или предлог цена
Денес 17:32ZVUCNICI "DYNACORD F 150"

Kako novi,nekolku pati upotrebeni "DYNACORD F 150"Oddlicen zvuk.


1 €
или предлог цена
Денес 17:31Prodavam Korg pa1x socuvan 40gb

Prodavam sintisajzer Korg Pa1x so 40 GB, ima I vlez za USB... Spremen...


480 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
490 €
Денес 17:08Електрична гитара Yamaha CPX 700

Odlicna el.akusticna gitara Yamaha CPX 700 vo odlicna sostojba. Gitar...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:02  НОВ ОГЛАС

Harmonika Delicia Arnaldo SOCUVANA

Се продава хармоника: • Delicia Arnaldo • 👌 Хармониката е во потп...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Денес 15:34  НОВ ОГЛАС

Prodavam harmonika delicia 96 basa

Harminika delicija 96 basa so kufer


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:32Bass pojacalo Behringer bx600

Se prodava bass pojacalo od markata Behringer bx600, 60watt workstati...


Денес 15:05Violina (Elektricna)-Antony made in UK

Violinata e PROFI vo besprekorna TOP sostojba I nema vlog nitu DENAR!...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
600 €
Денес 15:05Ibanez bass pojacalo

Prodavam bass pojacalo ibanez.Mnogu socuvano. Bez zameni


Денес 15:05Se prodavat zvucnici

Zvucnicite se vo top sostojba italianski RCF 500w cena 350 e tell 075...


350 €
или предлог цена
Денес 14:17  НОВ ОГЛАС

audio oprema na prodazba

se prodava poveke raboti od audi oprema poujacala zvucnici dekove za ...


90 МКД
или предлог цена
- 99 % Попуст
10.000 МКД
Денес 13:54Се продаваат електрични тапани Roland TD-15

Тапаните се во одлична состојба, во цената се вклучени: 1 добош,бас т...


950 €
или предлог цена
Денес 13:27  НОВ ОГЛАС

Zici za elektricna gitara

Prodazba na zici za elektricna gitara GHS I D'Addario Cena za 1 s...


500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Пиано

Се продава пианино Belarus, одржано, без гребнатинка. Тел. 071372048


850 €
или предлог цена
Денес 13:00Drajveri Visokotonci i Skretnici

Prodavam drajveri visokotonci PROFESIONAL AUDIO neotvarani, necackani...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:52  НОВ ОГЛАС

Profesionalno spustanje na vasite klavijaturi KORG PA SERIJA

Profesionalno spustanje na vasite klavijaturi za slednite modeli: ...


6.100 МКД
или предлог цена
Денес 12:34AUDIO Kartica (Sound Card Karta) Line 6 Studio UX1

Audio karticata ( interface) e vo super sostojba, ne e koristena voop...


Денес 12:06BASS BRIDGE MASSIVE (Kobilica) Nova-Бас

Bridge (ot) e pristignat greshka od USA za Precision Bass Fender..mas...


Денес 12:06KARAOKE ZVUCNIK 15inc so 2 bezicni mikrofoni

❗️❗️Најмоќниот караоке Звучник 15"❗️❗️со вграден акулуматор 12V Со...


6.450 МКД
или предлог цена
Денес 11:44  НОВ ОГЛАС

I pod

8 g odlicen


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Аудио и видео продукција

Денес 11:39Novation Launchkey 25

Се продава нова миди Novation Launchkey 25,уклучена еднаш и никогаш п...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Аудио и видео продукција

Денес 11:21Novation Launchkey 25

Се продава нова миди Novation Launchkey 25,уклучена еднаш и никогаш п...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:21Prodavsm git pojacalo - Blackstar 40 HT- USA

070339439 Bez grepka Hight Gain Amp Proffi Amplifier


25.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:15Страна 1 од 174

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам