Arena Electronics


Serviz za Kompjuteri

▪️▪️▪️ НЕ ЛУТАЈ, НИЕ ИМАМЕ РЕШЕНИЕ ▪️▪️▪️ ✅Професионален и брз сер...

300 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka)

ASUS TUF GEFORCE 3080 10GB (graficka) 690 euro garancijа 1 godina ...

550 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

Golem asortiman na ekrani za laptop

🔹🔷НЕ ЛУТАЈ, НИЕ ИМАМЕ РЕШЕНИЕ🔷🔹 🟥Голем асортиман на екрани за...

3.000 МКД
или предлог цена

ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP

🔵 ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP🔵 🟥Голем асортиман на ек...

11 МКД
или предлог цена

Сервис за персонални компјутери и лаптопи

🔷Ви се расипа лаптопот? 🔷Не се вклучува Вашиот компјутер? 🔷Не мо...

1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

Лаптоп ТАСТАТУРИ

💻⌨️ Лаптоп ТАСТАТУРИ ⌨️💻 LAPTOP TASTATURI ✅Голем избор на лаптоп т...

1 МКД
или предлог цена

Gaming Adapter za laptop

Novi adapteri za gaming laptopi. Nad 60 Modeli na adapteri, Origina...

1 €
или предлог цена

Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...

1 МКД
или предлог цена

MacBook Pro Mid 2009 VENTURA

LAPTOP MacBook pro 15.6 MID 2009 8GB ram, Graphics Nvidia 9400M 25...

220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

ХАРТИЈА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ И КОПИРАЊЕ

ХАРТИЈА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ И КОПИРАЊЕ А4 – 210 x 297 mm 500 pcs 80 ...

300 МКД
или предлог цена

iMac 20" 2009 VENTURA

iMac 20" Processor 2.66 Ghz Graphics Nvidia GeForce 9400 256 MB ...

200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

Лаптоп ТАСТАТУРИ

💻⌨️ Лаптоп ТАСТАТУРИ ⌨️💻 ✅Голем избор на лаптоп тастатури. ✅Про...

1 МКД
или предлог цена

Monitor 22" LG Flatron W2242PK

Monitor 22" LG Flatron W2242PK www.ae.mk

2.000 МКД
или предлог цена

KOMPJUTER LENOVO M93P i5

LENOVO M93P CPU - i5-4590T RAM - 4GB SSD - 120GB 100 €

100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

Grafikcki 1070 GigaByte 8GB

Se prodava graficka 1070 GAMING 075477087

8.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE

🔵SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE ✅Read Speed: 5GB/s ✅Write Sp...

21.599 МКД
или предлог цена

AOC FullHD Curved Gaming LED Backlit Монитор

🔴AOC FullHD Curved Gaming LED Backlit Монитор ✅Големина на панел:...

10.700 МКД
или предлог цена

GRAFICKA, GIGABYTE Radeon RX-5600 XT 6GB

GIGABYTE-Radeon-RX-5600-XT-Windforce-OC-6G-2.0 130 euro www.ae.mk

130 €
или предлог цена

Караоке Звучник од 200w + гратис жичен микрофон

🔴 Супер моќен Караоке Звучник од 200w за само 1200 денари + гратис ж...

1.200 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

PHILIPS SHK2000

🎧 PHILIPS SHK2000 🎧 🔵Големина за деца, ограничен максимален вол...

990 МКД
или предлог цена

HARD DISK WD RED PR 14TB ( ХАРД ДИСК )

NOVI NEOTPAKUVANI HARD DISK ZA KOMPJUTERI... HARD DISK WD RED PRO 14...

18.500 МКД
или предлог цена

Graficka RTX 3070 GAMING X TRIO 8GB - 490 euro

Mozhna zamena... GeForce RTX™ 3070 GAMING X TRIO 8GB - 490 euro ...

450 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

HARD DISK - refurbished

🔷HARD DISK - refurbished ✅250 gb ✅320 gb ✅500 gb .... __________...

1 МКД
или предлог цена

КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ

🔴КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ !!! 🔴KABLLO PËR RI...

Полни гуми за тротинет

🎊🎊🎊 НОВО!!! НОВО!!! НОВО!!! 🎊🎊🎊 📌 Специјални полни гуми за ...

900 МКД
или предлог цена

LENOVO 15.6"SIMPLE TOPLOADER T1050

✅Lenovo T1050 është një çantë e hollë dhe kompakte me xhepa të përs...

799 МКД
или предлог цена

Сет 4 во 1 Fury Thunderjet

🔴 Сет 4 во 1 Fury Thunderjet 🔴 ✅Тастатура + ✅Глувче + ✅Слуша...

Гејминг MousePad LED светло

🔴Гејминг MousePad LED светло🔴 ✅Осветлени рабови со повеќебојни L...

MK270 WIRELESS KEYBOARD AND MOUSE COMBO

🔷MK270 WIRELESS KEYBOARD AND MOUSE COMBO 🔷Уживајте во пишување с...

Legder Nano S

🔴Обезбедите ги вашите Cryptovaluti со Legder Nano S. 🟢Siguroni Cry...

80 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Thunderstreak 3.0 - ГЕЈМИНГ СЕТ 𝟒 во 𝟏

🔴 ГЕЈМИНГ СЕТ 𝟒 во 𝟏 🔴 🔵ПОДГОТОВКА ЗА ИГРА 🔵Идеален предл...

iPhone & Android Micro USB + TYPE C CABLE

🔴 iPhone & Android Micro USB + TYPE C CABLE 🔴 ____________________...

100 МКД
или предлог цена

СЕ ЗА ВАШИОТ КОМПЈУТЕР

🖥СЕ ЗА ВАШИОТ КОМПЈУТЕР ✅ГОЛЕМ ИЗБОР на IT продукти. ⏰Заштедете и ...

1 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

Aoas Gaming Headsets

🔵 Aoas Gaming Headsets 🔵 🟩Професионални спортски слушалки со сенд...

1.400 МКД
или предлог цена

I12 True Wireless Earpods

🔴I12 True Wireless Earpods 🔹Слушалки: i12 TWS Bluetooth 5.0 ...

499 МКД
или предлог цена

HYDRION 120 - CASE\CPU FAN

🟢 HYDRION 120 - CASE\CPU FAN 🔴ИДЕАЛНИ ДОДАТОЦИ ЗА ГЕЈМИНГ КОМПЈУТЕ...

370 МКД
или предлог цена

Адаптер за APPLE - MAAGSAFE

💡НОВО💡 💡НОВО💡 💡НОВО💡 🛑Адаптер за APPLE - MAGSAFE 1 / 85 wat...

1.500 МКД
или предлог цена

RIG SAPPHIRE RX 580 8GB SPECIAL EDITION

RIG SAPPHIRE RX 580 8GB SPECIAL EDITION 6X RIGOVI SAPPHIRE RX 580 8G...

3.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Lenovo V530S

🔷Lenovo V530S ✅PROCESOR: i5-8400 ✅RAM: 8GB ✅GRAPHICS: INTEL HD ...

26.990 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

АДАПТЕРИ ЗА ЛАПТОП

🔋💻 АДАПТЕРИ ЗА ЛАПТОП 💻🔋 🔋💻 MBUSHËS PËR LLAPTOP 💻🔋 ✅Арена...

1 МКД
или предлог цена
Страна 1 од 10

Arena Electronics

Телефон: 075477087

Адреса: Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje

Град: Чаир

Веб страна: www.ae.mk

Facebook страна: https://www.facebook.com/pages/ARENA-Electronics/210887642288828

Продажба на Компјутери и Компјутерски делови. 075 47 70 87 075 30 30 00

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Arena Electronics

Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje

Чаир
www.ae.mk

www.reklama5.mk/arena

075477087

www.ae.mk

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам