Auto Cargo


Opel Corsa 1.3 CDTi 2007

Opel Corsa 1.3 CDTi Донесена од Холандија со возење -Година на пр...

3.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

VW Caddy

VW CADDY 2.0 SDI -2000cc -55 кв -233.000 км -2006 година -Два кл...

3.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.500 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

MAN TGL 12 210

MAN TGL 12.210 -4500cc -210 кс -304.000 км -2006 година (прва рег...

10.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.200 €
Кисела Вода / Скопје

Камиони

MICHELIN pilot zimski gumi

MICHELIN модел Pilot зимски гуми Димензија : 235/50/R18 Гумите се...

12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД

PIRELLI zimski gumi

PIRELLI SOTOZERO зимски гуми Димензија : 205/55/R16 Гумите се куп...

17.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
18.500 МКД

Auto Cargo

Телефон: 070276693

Град: Кисела Вода

Facebook страна: https://www.facebook.com/autocargo77

-Увоз и продажба на товарни и патнички моторни возила и индустриски возила и машини -Транспорт на стока -Откуп на половни возила

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Auto Cargo

1000

Кисела Вода

www.reklama5.mk/autocargo

070276693

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам