Best Auto


Seat Altea 1.6 TDI, 2011 god.

Seat Altea 1.6 TDI 77kw/105ks 2011 godina Alteata e vo odlicna s...

5.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Astra 1.7 CDTi,110ks,2010 god.

Opel Astra 1.7 CDTi 81 kw/110 ks 2010 godina *Astrata e vo odlicna s...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Bmw 520 D, 2007 god.

Bmw 520 D 130 kw/177 ks 2007 godina Voziloto e vo TOP sostojba, ...

70.229.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Corsa 1.3 CDTi, 2016 godina

Opel Corsa E 1.3 CDTi 55kw/75ks 2016 godina Voziloto e vo odlic...

6.690 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Hyundai I 20 1.4 CRDi,2012 g.

Hyundai I 20 1.4 CRDi 66kw/90ks 2012 godina Voziloto e so FULL...

70.229.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Meriva 1.7 CDTI,2009 god.

Opel Meriva 1.7 CDTi 74 kw/101 ks 2009 godina Merivata e vo odlicna ...

3.650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Seat Altea 1.2 TSI, 2014 god.

Seat Altea 1.2 TSI 77kw/105ks 2014 godina Seat Altea so FULl opr...

7.990 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Meriva 1.7 CDTI, Cosmo, 2013 god.

Opel Meriva 1.7 CDTi 81kw/110ks 2013 godina -Cosmo paket na opr...

70.229.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Astra GTC 1.7 CDTi, 2010 god.

Opel Astra 1.7 CDTi 81kw/110ks 2010 godina *Astrata e vo odlicna sos...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Peugeot 307 1.6 HDi,109ks,2007 god.

Peugeot 307 1.6 HDi 80kw/109ks Voziloto e vo TOP sostojba !! Ga...

3.650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Astra 1.4,2008 god

Opel Astra 1.4 benzin 66kw/90ks 2008 godina Astrata e vo odlicn...

70.229.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Nissan QASHQAI 1.5 dCi, 2009 god.

Nissan QASHQAI 1.5 dCi 78kw/106 ks 2009 god Voziloto e so FULL o...

70.229.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Volkswagen Golf 1.9 TDI 105 ks,2007 god.

VW GOLF 1.9 TDI 105 ks 2007 god. -Klimatronik -Radio CD -Kozen ...

70.229.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Volkswagen POLO 1.4 TDI,UNITED, 2009 god.

Volkswagen POLO 1.4 TDI 59kw/80ks 2009 godina Top sostojba !!! ...

3.850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

BMW 318 Dizel, 2015 god.

Bmw serija 3 318 D 110kw/150ks 2015 godina na proizvodstvo Vozi...

70.229.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Volkswagen Passat 2.0 TDI 140ks,2013 god.

Volkswagen Passat 2.0 TDI 140 ks 103kw/140ks 2013 godina *Top sostoj...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Audi A3 1.6 TDI, S-tronic, 2015 god.

Audi A3 1.6 TDI 81kw/110ks 2015 godina * Top sostojba * Garancij na ...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Mini Cooper 1.6 Dizle,2009 god.

Mini Cooper 1.6 Dizel 80kw/110ks 2009 godina Voziloto e vo odl...

4.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Opel Astra GTC 1.3 CDTi, 2008 god.

Opel Astra GTC 1.3 CDTi 66kw/90ks 2008 godina Astrata e vo TOP s...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Mercedes-Benz A180CDI,Sport,2012 g.

Mercedes Benz A klasa 180 CDI/109ks 2012 godina * A klasata e vo...

70.229.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Audi A3 1.9 TDI 105 ks, 2009 god.

Audi A3 1.9 TDI 77kw/105ks 2009 godina * TOP sostojba !!! * FUll opr...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Peugeot 308 1.6 HDi,92ks, 2011 god.

Peugeot 308 1.6 HDi 68kw/92ks 2011 godina *Pezoto e vo odlicna sosto...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Ssang Yong Actyon Sport 4WD, 2008 god

Ssang yong Actyon Sport 4WD 2.2 CDI dizel mercedes motor 143 ks 2008 ...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Peugeot 207 1.4 HDi, 2008 god

Peugeot 1.4 Hdi 68 ks 2008 godina Vozilolo e registrirano vo odlicna...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Fiat Bravo 1.6 multijetdizel, 2009 god.

Fiat Bravo 1.6 multijetdizel 77kw/105ks 2009 godina *Fiatot e v...

4.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Volkswagen Passat 1.6 TDI, 2012 god.

Volkswagen Passat 1.6 TDI 77kw/105ks 2012 godina *Highline nivo na o...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Fiat Doblo MAXI 1.3 dizel,2006 god.

Fiat Doblo Maxi 1.3 multijetdizel 55kw/75ks 2006 godina Registrirano...

2.690 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Volkswagen GOLF 1.9 TDI, 4x4

Volkswagen Golf 1.9 TDI 77kw/105ks 2006 godina Golfot e redovno ...

70.229.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Volkswagen Polo 1.6 TDI,2011 god.

Volkswagen Polo 1.6 TDI 66kw/90ks 2011 godina Poloto e vo odlicna so...

По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Best Auto

Телефон: 070229000

Адреса: Kacanicki Pat bb, Vizbegovo

Град: Карпош

Веб страна: www.bestauto.mk

Facebook страна: bestautomk

NAJDOBROTO ZA VAS ! Prodazba i otkup na polovni motorni vozila ! Zamena na vozila ! Rabotno vreme: PON-SAB 09:00-18:00 NED 10:00-16:00

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Best Auto

Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
1000

Карпош
www.bestauto.mk

www.reklama5.mk/bestauto

070229000

www.bestauto.mk

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам