1 / 9
POLARIZIRANI Police naocari so kozena futrola
1 МКД
Цената е фиксна
12.11.2022 10:44

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

POLICE - реплика наочари со метална рамка и ПОЛАРИЗИРАНИ стакла со UV400 заштита.
Футрола од PU кожа, со ознаки, како и крпче,
Цени од 1.590,00 до 1.990,00 зависно од моделот.
Цената е за наочарите сосе футрола и крпче.
Достава по карго (на ваш трошок).

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Очила за сонце

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам