1 / 5
MERCEDES racen saat sat casovnik
1.290 МКД
Цената е фиксна
28.06.2022 09:43

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

MERCEDES - модерен и елегантен рачен часовник реплика, во црна варијанта со кожено ремче и сјајно сребрено куќиште.
Надворешен дијаметар 43mm.
Широчина на ремче 20-22mm.
Дебелина на бројчаник 12mm

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

MERCEDES racen saat sat casovnik

1290 МКД

DANIEL WELLINGTON ELEGANTEN SPORTSKI SAAT UNISEX

750 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам