1 / 9
DANIEL WELLINGTON ELEGANTEN SPORTSKI SAAT UNISEX
750 МКД
Цената е фиксна
09.08.2022 14:08

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Daniel Wellington реплика унисекс саат.
- Надворешен дијаметар 40mm.
- Широчина на ремче 20mm.
- Дебелина на бројчаник 7,5mm
ПРОМОТИВНА цена од 750 денари (без кутија)

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

NORTH ELEGANTEN TEGET SAAT SO DATUM

990 МКД

Vodootporen saat 5ATM SKMEI 1219 so dvojno vreme i svetlo

1090 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам