1 / 6
gumi 245 45 18 COMFORSER
5.500 МКД
Цената е фиксна
30.11.2022 10:55

Струмица / Струмица

078 333 158 viber
072208120 viber

www.comforser.ca Comforser - Canada

akciski ceni - ograniceni kolicini

ISPORAKA DO SEKOJ GRAD - 24 h

1

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071 222 776
Испрати Е-маил до огласувачот

gumi MAXXIS motocros & ATV extra ceni !

11 МКД

Bridgestone / Dunlop / Pirelli

100 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам