1 / 8
Sanirajte vetrobransko ili drugo staklo sofersajbna doma
590 МКД
Цената не е фиксна
16.04.2022 23:11

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Сет за поправка на оштетена шофершајбна од удар од камче, одлушнување или почеток на распукување со димензии 6-7mm до максимум на покривната површина на лепенката.
Со истата течност може да санирате и друг вид на стакло или пластика.
Во шишенцето има доволно течност за санирање на минимум 2, максимум 4 оштетувања со оптималните димензии.
Цена 590,00 денари со две црвени лепенки,
или 690,00 денари со три црвени лепенки.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам