1 / 4
Set, pasta za poliranje na farovi
600 МКД
04.10.2022 09:49

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🚕 Сет паста за полирање на фарови

✔️ Сет паста за полирање на оштетени фарови, помага во обновување на проsирната пластика или стакло, длабинско чисти до пожолтени и замаглени фарови со употреба на специјален дизајниран лак.
✔️ Во 5 чекори можете да си го вратите стариот сјај на вашиот автомобил.
✔️ Комплетот ги вклучува сите предмети потребни за извршување на задачата.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Нега на автомобили

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Racka - Univerzalni menuvaci za avtomobili

500 МКД

Steker so 4 dodatni stekeri

150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам