1 / 5
Radio Mp5 7 inch Player
2.999 МКД
05.08.2022 10:28

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Radio Mp5 7 inch Player
50 €
®️ Radio Player 7 inch Mp5 ®️
◼️NOVO◼️
🔴 NAJEVTINO VO MK 🔴
〰️ PASSIRA NA : GOLF4,GOLF5,SHARAN,POLO,TOURAN,BORA,
MERCEDES C KLAS W203,FORD,PASSAT,
PEUGEOT 306,KIA i mnogu mnogu drugi 〰️
◾ Video Format 1080p HD
◾ Ekran na Dopir
◾ Bluetooth
◾ Usb
◾ Memory Card (TF)
◾ Aux
◾ Mirror Link
◾ Priklucok za Kamera za rikverc
◾ Jacina na zvuk 4x50w
◾ Cena,info i naracka pisete inbox
Prakame po kargo niz cela MK

Tel kontakt: 076-666-533

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

reflektor led solaren

200 МКД

Air Fryer Апарат за готвење со топол воздух

3200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам