1 / 2
TERMOMETAR SO VLAGOMER ANALOGEN KOMBINIRAN DO 120c
800 МКД
Цената е фиксна
21.07.2022 09:31

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- PRODAVAM KOMBINIRANI ANALOGNI TERMOMETRI SO VLAGOMETAR ZA SAUNA DO 0-120c TEMPERATURA 0 -100% VLAZNOST. PRAKAM PREKU KARGO EKSPRES SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA. 077-735-790 070-607-455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

INKUBATORI I OPREMA-DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI I VLAGOMERI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

MOTORCE ZA INKUBATOR ZA VRTENJE NA JAJCA

700 МКД

DIGITALEN TERMOMETAR SO VLAGOMER HTC-2 DATA I ALARM

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам