1 / 8
TERMOMETAR ANALOGEN MALECOK DO 300c ZA KAFEMATI IDRUGI UREDI
500 МКД
Цената е фиксна
30.07.2022 07:29

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM MALI ANALOGNI TERMOMETRI SO KRATKA SONDA SO OBSEK NA MERENJE SEKAKVA TECNOST NA ZAGREVANJE DO 300c.UNIVERZALEN ZA POVEKE NAMENI. - Карактеристики: Helpе ви помогне да ја мерите совршената температура за вашите капучино, латиња и топло чоколадо. Мерен опсег од 0 до 300 степен Може да се користи и за проверка на температурата за месо од печено месо, супи, длабоко пржење итн. Сондата може да помине низ дупката на клипот и лесно да виси на чашата. Погодно за разни пригоди. Отстранувања: Изработено од супериорен материјал, издржливо за употреба. Прецизно измерете ја температурата при загревање млеко или турско кафе. Суштинска алатка во одредени ситуации. Спецификации: Боја: сребрена Материјал: Нерѓосувачки челик Тип на метар: термометар за покажување на температура на течност и пареа Мерен опсег: 0 до 300 степен Дијаметар : 36 мм Вкупна должина: 42мм - PRAKAME PREKU KARGO EKSPRES SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA. 077-735-790 070-607-455

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

INKUBATORI I OPREMA-DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI I VLAGOMERI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

DIGITALEN ANEMOMETAR ( VETROMER ) ZA MERENJE BRZINA NA VETER

1200 МКД

DIGITALEN TERMOSTAT-HIDROSTAT KONTROLER MODUL DC 6V-30V 10A

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам