1 / 5
Set Sestoagolni alatki za odstranuvanje na zavrtki
299 МКД
22.04.2023 13:45

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🔩 Сет шестоаголни алатки за одстранување на завртки

⤵️ Карактеристики:

✔️ Широко користени во авто делови, столарија специјализирани за поправка на машини итн;
✔️ Материјал: Хром-ванадиум челик;
✔️ Приклучок: Шестоаголен;
✔️ Големина на приклучок: 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm;

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Bateriski Pistol

950 МКД

Elektricna motorna pila

1399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам