1 / 3
Hidraulicni klipovi klip клипови клип хидрауличен
5 €
06.03.2023 21:01

Прилеп / Прилеп

Големи нови клипови со 150мм клип и 200мм тело во фи должина 80 см на тело.
Голем избор и на други типови и големини

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Греачи. Greaci

1 €

Turbina turbini ventilator ventilatori турбина вентилатор

5 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам