1 / 4
Komplet 5 secila
350 МКД
23.03.2023 12:06

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Комплет 5 сечила изработени од челик со голема издржливост, цврстина, брзо и прецизно сечење. Сечилата се прилично оштри се користат за сечење на дрво, бакар, пластика, алуминиум и други тенки до средно тврди метални материјали.

☑ Максимална брзина: 20.000 rpm.
☑ Изработени од челик, со исклучителна отпорност на абење и долг век на траење.
☑ Надворешен дијаметар: 22мм, 25мм, 32мм, 35мм, 44мм.
☑ Дебелина:
• 0,7 mm (од 22 mm, 25 mm, 32 mm)
• 0,8 mm (од 35 mm, 44 mm)

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Merna Lenta - Metro 7.5m

299 МКД

Pistol - Dispenzer za lepenje

599 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам