1 / 1
КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ
1 МКД
22.11.2022 17:05

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ !!!
🔴KABLLO PËR RIPARIM TË ADAPTERAVE PËR MBI 30 MODELE !!!
✅Acer
✅Asus
✅Dell
✅Emachine
✅Fujitsu Siemens
✅HP
✅Lenovo
✅MSI
✅Packard Bell
✅Samsung
✅Sony
✅Toshiba...
... и многу други модели.
...dhe shumë modele tjera.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Глушец на полнење - A4Tech G11-760N

699 МКД

MK270 WIRELESS KEYBOARD AND MOUSE COMBO

2200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам