1 / 11
minidiskovi marantz md-2020 & sony mds-je330 & pioneer mj-d
По Договор
19.01.2022 09:05

Бутел / Скопје

Испраќам по карго    

na lager ispravni minidiskovi
marantz md-2020
sony mds-je330 so daljinsko
pioneer mj-d508
site tri minidiska se ispravni daljinsko imam samo za sony evtina cena za paket vidi gi site moi oglasi

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

batka
Потврден огласувач
0038975244877
Испрати Е-маил до огласувачот

sony mds-je-330 minidisk recorder

0 €

PROFESIONALEN MARANTZ CDR-620 COMPACT DISK RECORDER

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам