1 / 6
Apple iPhone 11 Top Cena!!!
419 €
15.03.2022 13:28

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iPhone 11

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Funkcionira bezprekorno,bez nikakvi Zabeleski 128GB
Polnac,Kable,Zastitna maska,Zastitno Staklo
>Moznost za dostava preku Kargo

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Apple iPhone 11 Pro Max Extra Cena!!!!

649 €

Apple iPhone 8 Fabricka Sostojba Kako Nov

11290 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам