1 / 10
Panasonic SC-PM250 Home Audio SystemCD, RDS FM, USB, Bluetoo
50 €
22.06.2022 00:03

Бутел / Скопје

Испраќам по карго    

imam 2 kompleta od istovo sistemce edniot e komplet so orginalni zvucki i e 80 evra a drugiot e samo sistemceto bez zvucnici i e 50 evra top sistemce za detska soba ili za terasa vidi gi site moi oglasi
Panasonic SC-PM250 Home Audio System
Brand Panasonic
Connectivity technology Bluetooth
Colour Black and Silver
Item dimensions L x W x H 22.8 x 46.2 x 22.4 centimetres
Item weight 2.4 Kilograms
About this item
Dimensions (WxDxH) / Weight:Main unit : 18.4 cm x 22.8 cm x 12.3 cm / 1.1 kg ¦ Speaker system : main channel speaker : 13.9 cm x 13.6 cm x 22.4 cm / 1.3 kg
Enclosure Colour:Silver
Product Type:Micro system

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

batka
Потврден огласувач
0038975244877
Испрати Е-маил до огласувачот

mini sistemce Sharp XL-HF200PH

80 €

Argon REC-3246 & Argon CDP-3246

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам