1 / 12
Машини за пeлети и дробилци
1 €
27.09.2019 08:00

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Агротехника исток врши продажба на нови машини за пелети,дробилици за гранки,слама,сено и дигитални влагометри др.повеќе .АГРОТЕХНИКА ИСТОК ВРШИ ДИРЕКТЕН УВОЗ ЗА КОМПЛЕТ ЛИНИЈА ОД 300КГ 500КГ ДО 2 ТОНА НА ЧАС ИСТОТАКА НИЕ ПОСРЕДУВАМЕ ЗА ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД НАРАЧКА ,ТРАНСПОРТ ДО ВАШАТА КРАЈНА АДРЕСА.ВЕЌЕ ИМАМЕ ИЗВРШЕНО НЕКОЛКУ КОМПЛЕТ ЛИНИ ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ.
информации на телефон 077-823-092 071 367-690 И НА Facebook Agrotehnika ISTOK , НИЕ СЕ НАОЃАМЕ НА ВЛЕЗОТ ВО ШТИП НАСПРОТИ ЖЕЛЕЗНИЧКАТА СТАНИЦА.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

AGROTEHNIKA - ISTOK
Потврден огласувач
071367690 077823092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам