1 / 7
Med
1 МКД
Цената не е фиксна
01.02.2023 11:09

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Продавам ливадски мед на мало
- мед во саќе
- саќе во мед
- мед со полен
- полен
- бронхи мед
- таан мед
- мед со коприва
- мед со матичен млеч
- матичен млеч
- прополис и прополисни капки (30%)
Праќам по карго
Цена по договор

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078368034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам