1 / 10
OTKUP NA HAVARISANI,TUMBANI,ZAPALENI,ZARIBANI VOZILA
12 €
05.08.2022 10:05

Гази Баба / Скопје

OTKUPUVAAME VOZILA OD PONOVO GODISTE
*HAVARISANI
*TUMBANI
*CUKNATI
*ZARIBANI
*OPOZARENI
*STRASKI SO DUKUMENTI

VOZILATA GI PLAKAME ODMA I SO EKSTERA CENA

JAVETE SE ILI PRATETE MI SLIKI OD VASETO VOZILO

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се бара од:

ZLATKO
Потврден огласувач
078273263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам