1 / 10
kosa za nadgradba - prirodna kosa
4.000 МКД
13.05.2022 15:16

Скопје Центар / Скопје

Imame sekakov vid nadgradbi na kosi po najniski ceni
Nadgradba so snoli od 4000 denari
nadgradba so keratin 45 denari
nadgradba so mikro ringovi ( nitni)
nadgradba na repovi
nadgradba na siski
medicinski periki
poveke informacii na 078747606 070727255 www.dobrakosa.com

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

dobrakosa
Потврден огласувач
078747606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам