1 / 9
keratin za kosa
200 МКД
17.12.2021 11:20

Скопје Центар / Скопје

Keratina za nadgradba na kosa 200 denari 50 grama
Imame sekakov vid nadgradbi na kosi po najniski ceni
Nadgradba so snoli od 2500 denari
nadgradba so keratin 45 denari
nadgradba so mikro ringovi ( nitni)
nadgradba na repovi
nadgradba na siski
medicinski periki
poveke informacii na 078747606 070727255 www.dobrakosa.com

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Суровини

Се продава од:

dobrakosa
Потврден огласувач
078747606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам