1 / 2
Zenska bunda
70 €
31.03.2023 01:04

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

42

Боја:

Сива

Se prodava nova zenska bunda siva boja, kupena od Dimko Mitrev, kvalitetna, vo prodavnica e 16000 denari.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

tino
Потврден огласувач
075683300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам