1 / 9
Izdavam hali
По Договор
26.09.2022 13:36

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

130 m²

Izdavam hali za magacin-proizvodstvo vo Kisela Voda.
Kvadraturi od 130,110,90 kvadrati.
Cena po dogovor
Kontakt:070 275 819
078/745/514

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Dusko/Ilija
Потврден огласувач
070275819/078745514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам