1 / 12
OTKUP N A HAVARISANI VOZILA,POLOVNI DELOVI ZA PEZO I CITROEN
500 €
05.08.2022 10:06

Гази Баба / Скопје

SE PRODAVAAT POLOVNI DELOVI OD PROGRAMATA NA PEZO I CITROEN
POLOVNI DELOVI ZA PEUGEOT-PEZO
106
206
306
307
407
807
PARTNER
BOKSER
POLOVNI DELOVI ZA CITROEN
SAXSO
XSARA
XSARA PIKASO
C-3
C-4
C-8
C-5
C-2
BERLINGO
JAMPER
KOMPLET LIMARISKI DELOVI
VNATRESEN ENTERIER
ELEKTRONSKI DELOVI
STAKLA
RADIO ORGINALNO
MOTORI I MENUVACI
DIZEL
1.5 DIZEL
1.9 DIZEL 1905
1.9 DIZEL 1868
2.0 HDI -90-110-136
2.2 HDI
2.1 DIZEL
1.4 HDI
1.6 HDI

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се бара од: Претпријатие

zlatko
Потврден огласувач
078273263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам