1 / 16
OTKUP NA HAVARISANI VOZILA,POLOVNI DELOVI ZA PEZO I CITROEN
10 МКД
05.08.2022 10:06

Гази Баба / Скопје

OTKUP NA HAVARISANI VOZILA
POLOVNI DEOVI
LIMARISKI DELOVI ZA PEUGEOT I CITROEN
MEHANICKI DELOVI ZA PEUGEOT I CITROEN
DELOVI ZA PEZO
206
306
307
407
PARTNER
807
CITROEN
C-3
C-4
C-5
CITROEN XSARA
SAKSO
PICASO
BERLINGO
I DRUGI

MOTORI ZA PEZO I CITROEN
1.5 DIZEL
1.9 DIZEL
1.9 TURBO DIZEL
2.0 HDI
2.2 HDI
1.4 HDI
1.6 HDI

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се бара од: Претпријатие

zlatko
Потврден огласувач
078273263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам